ressam12

• Konuyu başlatan DeletedUser69075
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69075

Ziyaretçi
adam tek basina haritasindaki herkesi temizledi sadece rbw klanını değil kime sorsam ressam girdi bize diyor helal olsun valla tek gecede iyi iş

ressam12.

Kılıç Ustası
Bir günde
Bir günde elde edilen en yüksek skorlar (0:00:00 ile 23:59:59 arası)

Görünüm:
Skor günüm: 336

Sıra İsim Klan Skor Tarih
1 ressam12 5.759 dün
2 SEVGi DUVARI
302750_thumb
MUCUH 4.075 dün
3 cıSS yanarsıN..
303571_thumb
ARGO 3.780 24.04.2019
4 Atmaca08
302304_thumb
LOFA 3.655 26.04.2019
5 lostfear0
303571_thumb
ARGO 3.505 26.04.2019

award10.png

1x Günün saldırganı
Saldırgan olarak bu dünyada en çok birimi sen yen.

En iyi sonuç: dün (5.759 birim)

Bunlari koydum buraya konuyu kim acti bilmiyorum ama tartismaya gerek yok eğlendik biraz ;)
Başlıkta kaldırılırsa sevinirim

ressam12.

Kılıç Ustası
Herkesi kendinize benzetmeyin işiniz gücünüz burda lak lak yapma, myw sen roket takimi klanini unutmamişsındır umarim ;) bu aktifliginizi oyunda da gormek isteriz , anca multin yagmalayin siz. Haydee uzatmayin da az oyuna gelin orda devam edelim.

myw**

Dük
Herkesi kendinize benzetmeyin işiniz gücünüz burda lak lak yapma, myw sen roket takimi klanini unutmamişsındır umarim ;) bu aktifliginizi oyunda da gormek isteriz , anca multin yagmalayin siz. Haydee uzatmayin da az oyuna gelin orda devam edelim.

Classicte oynamıyorum ama yinede sen yağmadır , multidir bahset. Roket takımını biliyorum çizgi film ama klan olarak hiç görmedim fikrim yok.

Ula bozmayayım diyorum da elemanın teki durup dururken başlık açıp senden bahsediyor , sende 10 dakika sonra başlığa tüneyip kesim puanları vs paylaşıyorsun. Bunu burda kim yer ? Bide hala pişkin pişkin bişiler zırvalıyorsun .Şuan pc başında sırıtıp duruyorsundur eminim neyse game of thrones başlamasına az kaldı git onu seyret hadi görüşürüz

Ortalama Biri

Misyoner
Multine mi yoksa asıl hesabına mı :p

O değil de rbw zaten oynamayı pek bilmeyen bir klan. O kadar da abartılacak bir durum yok ortada.

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Abi konuyu açan heralde ressam12'nin bizzat kendisi :) rbw klanı klasiğe herhangi bir iddia ile girmedi ben eski nickim ile phenomenon61 ve reyez33 öylesine girdik birkaç saygıdeğer dost edinip ayrıldık ressam12 nin bizim klanımızda kestiği oyuncular toplama oyunculardır açık açık söylüyorum :) kendisi kesim yaptıktan 2 gün sonra öğrendik o derece yani :) aramızda o kadar mesafe olmasa bu kadar oynamasına izin vermezdim :) yayın taa dışında 2 dünya tecrübeli oyuncuları keserek pro olunmuyor kusura bakmayın :)

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Rbw klanı oynamayı bilmeyen arkadaş w53 te error klanını topla aynı bölgeye girelim ressam12 yide al yanına anlamıyorum sen kimsinde ağzına rbw klanının adını alabiliyosun.w40 da çöp error hiç birşey yapamazken bütün işlevi rbw deki dostlarımız yaptı boş konuşmayın.bu ressam12 midir her neyse rbw klanını kestim ettim demiş.sana saldırmamamız için ağladın ağladın dokunmadık sonra gece çıkıp vurmuşsun birisini ki rbw ekibinden sadece gentleman ve ben varım oraya makarasına girdik çoluk çocuk kesip kendini övme