RESPAWN ve gerçekler( düzeltildi)

• Konuyu başlatan DeletedUser68316
  • Başlangıç tarihi

Eminbasgan

Milis
Hayattaki tek başarın bu oyunu iyi oynamak falan sanırım bomboş konuşuyorsun konuşma yazdıklarında gram mantıklı bir cümle yok bu kadar belli etme respawncı olduğunu hadi uza eminbasgan :ddd

Belli ki genel foruma önceden neredeyse hiç girmemişsin yani oynadığın dünyanın gidişatı ile ilgili kaygın hiç olmamış yalnızca başına bir iş geldiğinde ağlamak için kaydolup buralarda çığırtkanlık yapmaya başlamışsın. 'Hayattaki tek başarın bu oyunu oynamak' klişesini kullanmandan belli oluyor, bu oyunda istemediği şeyleri yaşayan herkes gibi sen de gerçek hayat üzerinden prim yapmaya çalışmışsın ama üzülerek söylüyorum ki hayatındaki başarısızlıklara bir başkasını eklemekten başka hiçbir şey elde edemedin. Burası bir oyun platformunun forumu ve sen de şu an yazdıklarımı okuyorsan benden ve diğerlerinden hiçbir farkın yok.

Ayrıca aylarca respawnda oynayan birisi olarak beni respawncı diye ezmeye çalışman ne biliyim yani değişik biraz :D gerçi bu ülkede 'Biz güvendik ama bizi arkadan vurdular vatan hainleri' masalları çok seviliyor. Sen de masal sevicilerdensin sanırım kendin bile yenilerini uydurmaya başlamışsın. Oyuncu geçmişime bakarsan respawnla bir ilgim olup olmadığını görebilirsin. E tabi oyuncu geçmişine bakmayı biliyorsan :(

İyi oynadığından da şüpheliyim. Yani tam 100 kere açıkladım hala o kadar saçma konuşmayı nasıl başarabiliyorsun ? Beni sildiklerinde benden daha düşük 10-15 kişi daha vardı klanda. Onlara bişey olmuyo da sadece ben mi kötü oyuncu oluyorum ? Ben mi bencilim ? Madem bencil değiller adaletliler benden düşük olanlara da böyle yapsalardı. Bir şey bilmeden konuşma bir daha hayatımda senin kadar boş bir insan görmedim. Bi daha da yazma buraya

Senden düşük oyuncuları atmamalarının birçok sebebi olabilir. Eskiden tanıştıkları aynı ekipten insanlar olabilirler veya sınırda moralden kazanmak için bilinçli olarak tutuyor olabilirler veya da yöneticilerin multileri felandır. E bu saydıklarım senden düşükleri atmamalarını haklı mı yapar? Hayır. E peki onları atmamaları seni atmamaları gerektiği anlamına mı gelir? Hayır. Eğer okulun abarttığın kadar mohteşem olsaydı bu ufak çıkarımları yapabiliyor olman gerekirdi çünkü hukuk okumak muhakeme yeteneği gerektirir. Eğer zor bir okul görmek istiyor veya basit mantık hataları yapmak istemiyorsan bi zahmet sınava tekrar hazırlanıp iühf ye gel orada öğretiyorlar. Sınavda o kadar yüksek yapamam abartma diyorsan seni bir tur gezdirebilirim okul kampüsünde ufkun açılır.

Cevher, hangi klanın iyi olup olmadığını sadece ekipleri deneyerek öğrenebilirsin. Klasik bir tecrübe hareketidir bu. Bu arada, bu tür oyunculara cevap vermene hiç gerek yok, senin için zaman kaybı olur.
Bana göre kafana takmamalısın.

Tekrardan iyi oyunlar.

Oyunun mantığını anlamadan kimse hangi ekibin daha iyi veya kötü olduğunu anlayamaz. Çünkü iyi ekip kıstaslarını doğru oturtamaz. Bence sen de hiçbir şeyi anlamak istemeyip tek amacı kinini kusmak olan biriyle uğraşıp vaktini boşa harcama.

Normalde ilgisiz olduğum dünyaların forumlarına bakmayan bir insanım. Bir hata yaptık bu kadar boş bir mevzuya daldık. Laf anlamayan insanlar için bundan sonrası da sidik yarışından başka bir şey olamayacağı için cevher kardeşim istediğin gibi ağlayabilirsin buralarda genel forumda ağlamak yasak diye bir kural yok. Ama benim sana tavsiyem eğlencene bak millete kin gütme. Yazdıklarımı da anlamaya çalışarak oku ben kimseyi savunmuyorum oyunun mantığı içersinde olanları ve olabilecekleri görmek gerektiğini ve ona göre tavır almak gerektiğini anlatıyorum. Bundan başka söylediğim bir şey de yok.

Oyunun mantığını anlamadan kimse hangi ekibin daha iyi veya kötü olduğunu anlayamaz. Çünkü iyi ekip kıstaslarını doğru oturtamaz. Bence sen de hiçbir şeyi anlamak istemeyip tek amacı kinini kusmak olan biriyle uğraşıp vaktini boşa harcama.

1. Bu oyunun 2 mantığı var, ya savaşırsın, ya da stratejik davranırsın. Yeni olanların bunu öğrenmesi uzun sürer. Bu oyunda neler yaptığımı ve bu oyun yüzünden neler çektiğimi bilemezsin.
Bu arada, iyi ekipler, iyi stratejiler doğrultusunda ölçülerini (kıstaslarını) doğru ayarlayabilirler.
2. Cevher'e de zaten zamanını bu yozlaşmış forumda da harcamamasını tavsiye ediyorum. Ayrıca bu oyunun mantığını anlaması için elbet bir takım insanlar ona yardımcı olacaklardır.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Cidden bu. Dünyada hala uzun yazan varmış gecen arkadas anlattı w47 hala uzun yazılar var diye inanmadım geldim gördüm gidiyorum