Requiem Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser69467
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47725

Ziyaretçi
hanyatak yatalak etmiş bunu
Heehhhh Tasmasini tuttuklarindan biride konustu Siz Acemiliginiz ve Cahilliginiz Burda basliyor 1 koy alinca Kazandik Saniyosunuz Kaybettiklerinizi gormuyosunuz :) Ins. ilerde yine burada olurda konusursunuz Tabi Konusacak yuzunuz olursa Ha olmasada anca Kacip yokmus gibi davranacaksiniz Sizin aliskanliginiz :D

DeletedUser69283

Ziyaretçi
1 Köy mü :) Burada en boş yapan en boş adamın köyünü almışız :D raporunu koyuyoruz belki susar diye hala susmuyor demek 1 k lık köyleri de büyüt alalım küçük uğraştırma bizi.

Ama bu sefer 40 ar k sav ayarla 15 er yetmiyor gördün. Daha fazla muhattap olmayın bunla sorunları var ailene yazık Allah sabır versin

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Dune kadar adi sani bilinmeyen adamlar burda Gevuezelik yapar olmus :) Sizin soyleyebilginiz iki soz bile Korkaklik dolu ne oldu Tek Basina gucun yetmedimide bu kadarmi tirstin 8 Kami ile geldin Tek basina Gucun yetmedimi ;) Kendi rezilligini bide bi halt edebilmis gibi yaziosun Yazik Bide Bana laf cambazligi yapmaya calisior garibim yok sorunlu Yok aile diyerek bunlarin modasi gecti artik Cocukca laflar bunlar gelistirin kendinizi Basinizdaki ne ki siz ne olasiniz Imam Cemaat iliskisi sonucta :D@vintagee sende biraz erkek olda tasmani salsinlar Milletin artigi ile Lafmi atmaya calision bana Forum toyu :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sakin olun acemiler her köy alındığında kazandık havası girmeyin sakin olun. Relax bekleyin.... Crom affetmez.. Crom ölüleri say unutmadık daha. Oyun bası aldığınız her köy ileride bizim İcin aldığınız köylerdir. Kıtada hep yerinde kaldınız

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Ya Hayir bide sasirdigim Konu Bi Halt etmisler Bi Basari saglayabilmisler gibi konusuyorlar Dikkate alip Laf bile atmiyorum Kendileri Laf atmaya calisiorlar 2 laf yiyince kacisiyolar Halada akillanmiorla Bnm koyum 1 aydir orda Tek basina gucun yetmedimide 8 Kami ile anca Alabiliosun bide bisey becereblmis gibi yaziosun Insanda biraz utanma olur la Ha Tabi size gore normal Ama ben sav alinca yanlis Oyun zihniyetinizde bile sorunlusunuz Bide Koca Adamsin Cocuk Gibi bnm aileme laf atiosun hayir bunu yazan Adam Pardon Adam dedim Bunu yazan Kisiliksizin Kendi evindeki iktidarsizligi karaktersizligi ve Asosyallik sorununu cok merak ediyorumki Hirsini burdan cikartior :D Hep dedigim gibi 1 ayda anca 8 kami ile alabildigin koye iyi bak ufak Basarilar ile kendinizi tatmin edin Gelecekte Gorusuruz Aslan parcalari sizi ;)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Dünyanın başında girdiği klandan zoru görünce kaçan, kaçtıktan sonra klan hakkında ileri geri konuşan kendini bilmez bir gereksize haddi bildirildi ve burada paylaşıldı.
Bundan size ne herkes kendi işine baksın yada ağlamaya devam edin

Birde arkadaş yukarıda 8 kami ile geldin tek gelemedin falan yazmış, söylesene senin köyünde kaç kişinin desteği vardı.Biraz adamsan köyü alanları tebrik edip gidersin ne uzatıyorsun

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Dünyanın başında girdiği klandan zoru görünce kaçan, kaçtıktan sonra klan hakkında ileri geri konuşan kendini bilmez bir gereksize haddi bildirildi ve burada paylaşıldı.
Bundan size ne herkes kendi işine baksın yada ağlamaya devam edin

Birde arkadaş yukarıda 8 kami ile geldin tek gelemedin falan yazmış, söylesene senin köyünde kaç kişinin desteği vardı.Biraz adamsan köyü alanları tebrik edip gidersin ne uzatıyorsun
Sen hala yasionmu la Diger baslikta kuyrugunu kistirdin kactin Zoru gorunce die bana mi diosum :) Adamliktan Laf eden haysiyet yoksunu Karsimdaki ADAM olsa ADAM lik yapsa Eyv da olmayan seyde tebrik edilmez Sen Adam olamamak nedir daha iyi bilirsin Yillardir Ariyosun sonucta daha bulamadin ;)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu aşamada o baştaki 2 kami çok daha fazla can yakardı ama morel 75 de hiç olmuş tamam köy düşmüş ama çok daha iyi değerlendirebilirdi bu orduları arkadaş dünya hızı yavaş baya zaman kaybı

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bu aşamada o baştaki 2 kami çok daha fazla can yakardı ama morel 75 de hiç olmuş tamam köy düşmüş ama çok daha iyi değerlendirebilirdi bu orduları arkadaş dünya hızı yavaş baya zaman kaybı

Dünya sıralamasında 4. olan adamın şuan %100 moralle saldırı atabileceği köy sayısı çok az

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Tgrshark ve Kayıların raporlar güldürdü. Kardeşim şu forumda büyük konuşmayın işte. Bu forumda büyük konuşan lanetleniyor. Bu forum ne klanları ne oyuncuları yedi bitirdi sırf büyük konuştular diye. :D

Ha Req 51'deki kral katilinin ekibiyse er ya da geç yenilirler orası ayrı.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tgrshark ve Kayıların raporlar güldürdü. Kardeşim şu forumda büyük konuşmayın işte. Bu forumda büyük konuşan lanetleniyor. Bu forum ne klanları ne oyuncuları yedi bitirdi sırf büyük konuştular diye. :D

Ha Req 51'deki kral katilinin ekibiyse er ya da geç yenilirler orası ayrı.
Tgshark Wonder klanı geldi yalnız basına
Kayılar req cıkıp bize geldi.
Ana ekipten daha köy kaybeden yok
Cok erken seviniyorlar..
Req 51 de crom o büyük 14 klan olup kıta kapatan crom..

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Tgshark Wonder klanı geldi yalnız basına
Kayılar req cıkıp bize geldi.
Ana ekipten daha köy kaybeden yok
Cok erken seviniyorlar..
Req 51 de crom o büyük 14 klan olup kıta kapatan crom..

Crom derken anlayamadım kardeşim ne cromundan bahsediyorsun cromdan kim var burada ? Yusuf dışında birde 3 5 yusufun getirdiği varsa vardır. Neyse kıtadan herkesi klanına çekiyorsun ana ekibimden kimseyi alamadılar daha diyor :D

Onları piyon olarak kullan kendin orada barbar topla büyüt kimseyi alamadınız de :D sıra sana geliyor ben sana söyleyim hemde seni biz değil klana aldıkların vuracak spoiler vereyim sonra yok onu yaptınız bunu yaptınız deme :) Senin hataların başarılar boş yapmayın.

aizen*

Yasaklı
Lusttan kimse yazmıcak abi buraya bırakın atsın raporlarını eğlensenler kimse münakaşaya girrmesin
Iq seviyesi yaşından küçük olanlarla konuştuğunuzun farkına varın artık bırakın biz kimin ne oldiğunu biliyoruz onlar öyle takılsınlar okadar güçlülerse zaten silerler bizi
lusttan kimse yazmasın..

DeletedUser25781

Ziyaretçi
kimse rapor paylaşmıyor, yok mu rapor kim kimi kesiyor bir öğrenelim