Requiem Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser69467
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Kıtada yazmadığın klan hatta iş birliği yapmadığın klan kalmadı sıra sana geliyor :) Az kaldı :) sizi de toplayınca biz büyüttükten sonra abilerin toplar herhalde bizi ama az kaldı. ;) Hazır ol bak nasıl oyuncu çekilirmiş gösterecem sana
Bıktım sana ben demiştim demeye.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
55 e nereden baksan 1 ay 2 hafta var 2 haftayı sayma 1 ay diyelim 1 ayda beni dağıt söz bir daha oyuna girmicem kimi çekeceksen çek ama dağılalım he ama dağıtamazsan sen silip gideceksin :) adam gibi sözünü tutarsan tabi ? :)
Ula on gün dayandın. D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Requiem oyuncularından kimse seviyesizler ile muhattap olmasın arkadaşlar gerekli cevabı oyundan vereceğiz sadece sıra var biraz. Sırasını beklesin herkes. Aldıkları savunmaya güvendi bu arkadaş sanırsam Requiem' a fark etmez. İsterse 40 k attırın 100k k attırın GELECEĞİZ. ve ALACAĞIZ. Bunlar fragman;

gPrgGb.png

9Yaz7r.png

qAd0DQ.png

FETİH RAPORU
QPL5nG.png
Ne uzn fragman beah. Film daha acı
Film adı kayılar intikami

DeletedUser69553

Ziyaretçi
film halen bitmemiş :):)

Benimle aynı acıyı çekeceklerdi çektiler. 1 kişi kaldı :) :) :D Lustun büyüğü Lusta o bölgeden girmesini söyleyen büyüğü emir alan erhanın büyüğü 1 kişi 400 k lık bir kişi. isim vermeyeceğim. Sıra onda ;)

DeletedUser69553

Ziyaretçi
senin gibi herşeyi hazırlık yapmadan hareket etmem...ciciş bir bekle ya sabret yeni gelin misali ..dur hele . zamanı bekle .. zamanı gelince tek atacam ..

hatırlatırım sana nemesis operasyonu ...6 milyon savunma askeri sur sıfır iken kestigim zamanı ...

hatırlatırım sana icindeki kurucuları biri bendim olup klan kurup mitoz bölünme gibi böldügümü ..daha dur acıları yeni aldın .sabret bu sefer tiyatro büyük yapacam ..egleniyorum ..sen konus w51 yazılar duruyor ..orda böyle sıranı bekle silecem vs vs diyordun ..ben seni silmeyi degil eglenmeyi seviyorum farkımız bu ..ben tehdit etmiyorum .. oynayacak alan bırakıyorum sana .....

genel forumda ortasında.. söz veriyorum mr storm 55 dünya açıkladıgı gün ..req kalıntısı clow bu dunyada olmayacak ....bu mesaj ss al .. ama söyle bir iddaa girelim ...

55 dünya kadar req klanı dayanır ..lust kıta 44 den atarsan ..söz klanıma hesap sildircem üzerine tüm premium sana hibe edecem ...ama yapamaz ve silinirsen .. hayatın boyunca bir daha klanlar.org girmeyecegine yemin edebilir misin ???? klanlar formuna hizmet ediyorum yahu ...

yaparım dedigimi yaptım ..ve sana sözüm olsun bu dunyada erken göndermicem seni ..cünkü hevesim kaçar ....!!! var mısın yigit atarlı cocuk adam

kendi elinle bana req klan kuruculugu vermiş adamsın :) ...

tüm klanları savaş sok dedigim halde klanları dagıtıp bölgesel ayagına savaşlara sokmadın ben istatistikten korkmam ...40 yakın köy aldık sizden daha saymadım artık ..ugraşamadık .. bize gelen oyuncuları saymıyorum onları saysak kaybettigin oyuncu sayısı her gecen gün azalıyor ......

Yazık sakat herhalde al sana hazırlık neredesin erhan yoksun