Requiem Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser69467
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69467

Ziyaretçi
gördüğüm, toparlayabildiğim raporları boş giren çıkan orduların raporlarını koymamaya çalışarak ekledim. iyi seyirler..

jqgJ9r.png

7BamRW.png

1p6PzA.png

P713X9.png

6DaRoP.png

RgryW1.png

kM9rqW.png

NLnVzO.png

86anVa.png

DOYXQO.png

yG62dk.png

mXMlQR.png

EOmlXA.png

2O67Dq.png

gPrjz5.png

9Yav85.png

qAd91R.png

M1V95g.png

QPL1EZ.png

XbM27k.png

DeletedUser69467

Ziyaretçi
Ondan kimse köy alamaz 09.08

Z5X1Zg.png

Aslında o oyunu bırakmıştır yada bir şey olmuştur :D :D

odXzj7.png

DeletedUser45953

Ziyaretçi
tebrikler .müsait olunca toplarız bu köyleri tekrar. simdi puanları düşük ..biraz yükselt tekrar alırız .Cok dert etme sen bu ufak tefek köy alımlarını ..

günü geldiginde tekrar dünyadan gittiginde bunlarda form kalsın anı olarak ....

her seni gördügümde

tanımayanlar burda inox olarak oynuyordu bu dunyada clow...yani her zaman renk degiştirip geliyor ...
https://forum.klanlar.org/index.php?threads/cimmerian-raporlar.38592/

burası geliyor ..burda cok muhteşem gidiyordu klanlarınız ??

haş star lust müt klan ..diplomasi başarısızlıgın ve haritada konumun belli ..dünya yavaş sende yavaş gidersin. ..

DeletedUser69467

Ziyaretçi
tebrikler .müsait olunca toplarız bu köyleri tekrar. simdi puanları düşük ..biraz yükselt tekrar alırız .Cok dert etme sen bu ufak tefek köy alımlarını ..

Kıtada yazmadığın klan hatta iş birliği yapmadığın klan kalmadı sıra sana geliyor :) Az kaldı :) sizi de toplayınca biz büyüttükten sonra abilerin toplar herhalde bizi ama az kaldı. ;) Hazır ol bak nasıl oyuncu çekilirmiş gösterecem sana

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Kıtada yazmadığın klan hatta iş birliği yapmadığın klan kalmadı sıra sana geliyor :) Az kaldı :) sizi de toplayınca biz büyüttükten sonra abilerin toplar herhalde bizi ama az kaldı. ;) Hazır ol bak nasıl oyuncu çekilirmiş gösterecem sana

51 de oyuncu cekiyordun da yıllar gecti ..

senin düşündügünü ben senden önce düşünüyorum .. ben oyuncu cekmektense klanı cekecem senden :) ama dikkat et kendine önce seni toplucam :)

DeletedUser66170

Ziyaretçi

Ya @yakupkarasu ben bi şeyi çok merak ediyorum.Bu sayın aksakallı ne yapıyo ? 50. dünyada bi eleman vardı,bi gecede 10-15 tane barbarı 12000 puan yapan kredi kartı muhabbetine.Gene öyle bişey mi deneniyo ?

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Ya @yakupkarasu ben bi şeyi çok merak ediyorum.Bu sayın aksakallı ne yapıyo ? 50. dünyada bi eleman vardı,bi gecede 10-15 tane barbarı 12000 puan yapan kredi kartı muhabbetine.Gene öyle bişey mi deneniyo ?

o suan tatilde.. köyleri alıyor ..hepsi savunma oynuyor ..51 de ben yapmıştım .hep destekcimiz olacak taki dünya kıta savaşlarına dönene kadar...
ben kesim puanım ortada ben keserim ona köy veririm ..oda geliştirir asker basar.. savunmaları sınıra atar...100 köy alacak 99 savunma sonra klanın savunma mekanizması olacak ...

stratejimiz bu yönde genelde...moral etkisi oldugu sürece kami basıp zarar görmektense..

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yok destekleyeceği aşikar.Büyük hesaplara da kami sıkar da adamın hiç asker kesimi yok.Pre kasanların bile ondan daha çok.Ayrıca senin aldığın köyleri,senden alıyo.Verme olum köyünü dik dur biraz kessin kendi alsın.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
ben kesiyorum ..alıyorum ona veriyorum sistem böyle ..agalık vermekle oluyor bilmiyor musun

DeletedUser45953

Ziyaretçi
hsn bence clow oldugu bir dünyaya girip onun yakınında başla kanka daha çok ekmek düşer ..adam dünyadan herkesi cagırıp köy kastırıp diger klanlara köy veriyor ..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
senin gibi herşeyi hazırlık yapmadan hareket etmem...ciciş bir bekle ya sabret yeni gelin misali ..dur hele . zamanı bekle .. zamanı gelince tek atacam ..

hatırlatırım sana nemesis operasyonu ...6 milyon savunma askeri sur sıfır iken kestigim zamanı ...

hatırlatırım sana icindeki kurucuları biri bendim olup klan kurup mitoz bölünme gibi böldügümü ..daha dur acıları yeni aldın .sabret bu sefer tiyatro büyük yapacam ..egleniyorum ..sen konus w51 yazılar duruyor ..orda böyle sıranı bekle silecem vs vs diyordun ..ben seni silmeyi degil eglenmeyi seviyorum farkımız bu ..ben tehdit etmiyorum .. oynayacak alan bırakıyorum sana .....

genel forumda ortasında.. söz veriyorum mr storm 55 dünya açıkladıgı gün ..req kalıntısı clow bu dunyada olmayacak ....bu mesaj ss al .. ama söyle bir iddaa girelim ...

55 dünya kadar req klanı dayanır ..lust kıta 44 den atarsan ..söz klanıma hesap sildircem üzerine tüm premium sana hibe edecem ...ama yapamaz ve silinirsen .. hayatın boyunca bir daha klanlar.org girmeyecegine yemin edebilir misin ???? klanlar formuna hizmet ediyorum yahu ...

yaparım dedigimi yaptım ..ve sana sözüm olsun bu dunyada erken göndermicem seni ..cünkü hevesim kaçar ....!!! var mısın yigit atarlı cocuk adam

kendi elinle bana req klan kuruculugu vermiş adamsın :) ...

tüm klanları savaş sok dedigim halde klanları dagıtıp bölgesel ayagına savaşlara sokmadın ben istatistikten korkmam ...40 yakın köy aldık sizden daha saymadım artık ..ugraşamadık .. bize gelen oyuncuları saymıyorum onları saysak kaybettigin oyuncu sayısı her gecen gün azalıyor ......