REq vs Lust Genel analiz ve caps

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Oha olum kloun ' un req klanı dağılmaya yüz tutmuş resmen Lust'un yarı puanındalar .Tatili yarıda bırak artık @By Korsan* klanınla ilgilen artık.Klanın durumu şuan zidane'ın soyunma odasına gidişini izleyen fransız taraftarlar gibi,o kadar çaresiz bi durumda diyolar doğru mu bu ?

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Oha olum kloun ' un req klanı dağılmaya yüz tutmuş resmen Lust'un yarı puanındalar .Tatili yarıda bırak artık @By Korsan* klanınla ilgilen artık.Klanın durumu şuan zidane'ın soyunma odasına gidişini izleyen fransız taraftarlar gibi,o kadar çaresiz bi durumda diyolar doğru mu bu ?

Aşk,,, bayramdan sonra geliyorum <3

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Ne bitmez bayram bu. Yıllardır bayramdan sonra bekliyorsn

aizen*

Yasaklı
Erhan bitti sen başladın kaşınma istersen senin de çok mesaj ss lerin var :)
Atsana kurbanın olayım nolur nelar vrmış harkes görsür

Aslında ne var biliyormusunuz
bu oyun beyin yaşı 18 olmayanı oynatmıcaklar atıyorum 1500 kişi varsa oyniyan 750 düşer net :)
Sende onların içindesin gülüm oyunu sadeca oyun olduğunu unutup herşeyde çok iyiyim diyorsun

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Bir klan düşünün opları barbarlara yapıp sonra en ufak opta Baska dünya cagırıyor. F

Siz op yapmayı bilmiyorsunuz ki o özeliğiniz dışında doğru söz erhancım nasılsın bilgisayarın bozulmuş oyundan kazandığın paralar yetmedi mi yenisini almana ah erhancım vah erhancım
43-45-54
51 de narcos galaxy abine dua et burada dedim sana neyse söz dinlersin bir dahakine öğreneceksiniz demiştim öğrenmişsindir inşallah :)

Mücadeleye devam et paşası haykocu emre abin kurtarsın seni :)) Sıra onda

DeletedUser69553

Ziyaretçi
Ne bitmez bayram bu. Yıllardır bayramdan sonra bekliyorsn

Geldim sen yoksun balonn lust patladı galibs

030fd8fb3b5.jpeg

DeletedUser69553

Ziyaretçi

Kim çaresiz ? :)