REq vs Lust Genel analiz ve caps

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68847

Ziyaretçi
REq tarafından ...

req tarafından cok uzun yay atılmış ve diger dünyalardan pre kasan kasmayan herkesi klana toplamış bulunmaktadır ..
Genel anlamda hic bir zaman ekip oyunu oynamayan ybaydi ve müritleri elinden geleni yapıyor ayağına gene klasik eski taktikler ile oyuna asılıyor ..Oyun başı klansızlar ve barbar toplama özelligi kaybetmeyen klan yönetimi .Hatalarından ders almayıp yeni ekip toplucam diye gördüğü her klandan bir parca oyuncu takviyesi ile oyun başı iyi bir yere gelecek iken cok uzun bir yay atıp kıt'adaki tüm klanlara artistlik sonucunda oluşan dengeler yüzünden şimdi zor günler bekliyor.. Diplomasi var iken banlı hesaptan köy alıp ..Gizli anlaşmalar ayagına bazı klanların sözüne güvenip savaş girmeden savaşıyorlar..hala savaşlara girmediler..req klanından ayrılan klan onlara vurmaya devam ediyor..
Suan hic bir istatistik tutamıyoruz .Mecbur kalem kagıt ile tek tek yazıyoruz..

Lust tarafından ..
Cedcal pusu narcos arma gibi degerli oyunculardan kurulu ve üzerine ekleme yaparak yoluna devam ediyor .En son kuzeybatıdaki tüm klanlarla diplomasi yapıp güvenli bölgesi olan jag klanın kendin bünyesi katıldı 3 kıtası güvenli ve arkadaki hic bir klan lust karşısına almak istemiyor .Hepsi pozitif diplomasi yaklaşımı ile geçinen lust yöneticileri elinden geldikçe sadece kuzeybatıdaki req klanına karşı diplomatik ataklar gercekleştiriyor ..
Özellikle yogun pre harcamalar sayesinde köy sayıları hızla artıyor .. daha savaş olmadan kaybedilen köy yüzünden tüm ekip ekstra motife ile oyuna asılmakta..Gizli silahları olan truva oyuncuları hazırda bekletmektedir...

kıtadaki diger klanlar hakkında kısa bilgiler

wonder life : req vuruşuyor ... lust diplomasi devam ediyor
DB : req vuruşuyor lust diplomasi var
Hard :merkez klan lust diplomasi var req uzak
ve diger tüm klanlar lust diplomasi var req vuruşuyor :)

ŞİMDİ SAVAŞIN DURUMU

30 TEMMUZ da acılan savaş öncesi 3 köy alınmış ..bu gece 2 köy haneye yazılacak..toplamda 5 köy alındı 1 köy verildi ..

kıtanın haritası

2 klan arasında capsler

req klan formundan tartışmalar ..

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Req kısaca topunuz gelin diyor :)) anlayana

Şu khaos X ve multilerini neden yazdıklarının arasında yer almadın buda merak konusu yada o prenin değirmeni nereden geliyor bunlardan neden bahsetmedin haberin mi yok yoksa ?

Req kötü req her dünya diyorsunuz reqe vurabilmek için yok kıtadan klan çekme yok arkanı sağlama alma gibi yada truva diyorsunuz neden gücünüz yetmiyor mu :) ?

**crixus**

Casus
Req kısaca topunuz gelin diyor :)) anlayana

Şu khaos X ve multilerini neden yazdıklarının arasında yer almadın buda merak konusu yada o prenin değirmeni nereden geliyor bunlardan neden bahsetmedin haberin mi yok yoksa ?

Req kötü req her dünya diyorsunuz reqe vurabilmek için yok kıtadan klan çekme yok arkanı sağlama alma gibi yada truva diyorsunuz neden gücünüz yetmiyor mu :) ?
Güç yetmemek değil, sen bi dünyada gördüğün oyuncuya mesaj atarak klanına davet ediyorsun. Başta yok diyorlar ama aynı kişilere tekrar tekrar yazınca adam artık "neyse gidiyim takılayım, pre kasayımda şu çocukta bi sussun artık." diyerek klanında başlayıp daha sonra hali ile yönetim işlerini beceremediğinden ve saçma diplomasilerinden, tavırlarından sıkılıyorlar sonuç olarak her dünya tokat yemek ile yetiniyorsun. (Ybaydi,*bykorsan*,nmeh14,kral katili) başka nickin varsa ekle :)

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Saçma diplomasimi yönetim mi onu gidin .clown* a yazın genel kararlar onda da şey sorucam sorunun cevabını hala alamadım?

Erhan ve multileri
Erhan ve size attığı preler
Bu değirmen nereden geliyor? Bunlardan mı bahsetseniz birazıcık kankimlllerrrrr :D

Ve de ben saçma diplomasi kararı yada yönetememiş görmüyorum gayet güzel yönetip gayette güzel diplomasi helal olsun :D siz bu kadar ağladığınıza göre :D :D yazıkkk

**crixus**

Casus
Saçma diplomasimi yönetim mi onu gidin .clown* a yazın genel kararlar onda da şey sorucam sorunun cevabını hala alamadım?

Erhan ve multileri
Erhan ve size attığı preler
Bu değirmen nereden geliyor? Bunlardan mı bahsetseniz birazıcık kankimlllerrrrr :D

Ve de ben saçma diplomasi kararı yada yönetememiş görmüyorum gayet güzel yönetip gayette güzel diplomasi helal olsun :D siz bu kadar ağladığınıza göre :D :D yazıkkk
Anlıyorum kafana vura vura gönderecez senide hadi yallah w55 e

DiOny SoS

Hafif Atlı
Clown diplomat kişiliği
Bykorsan kendini oyuncu göstermek istediği kişiliği
Ybaydi de neyse