REQ , BEG , JÖNCH VS LUST, BIÇKIN, STAR

• Konuyu başlatan DeletedUser25781
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25781

Ziyaretçi
Güzel savaş olması dileği ile , iyi olan kazansın..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Hic iyi olan kazandı mı.. Hep daha güclü olan kazandı... İyi kelimesi göreceli ve evrensel bir kelimedir. İyiler elbet kazanacak diyip her zaman en güclü kazanmıştır.. Bu yüzden

Güclü ve direnen Klanlar kazansın..

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Telefonda Savasda zorlanirsak butun koylerimizi rege satarim diyen kuruculari var acaba ne kadara satacaklar uyeleri ve klani şener şen gibi satarim vallah bu koyu filmi geldi aklima

DeletedUser25781

Ziyaretçi
Hic iyi olan kazandı mı.. Hep daha güclü olan kazandı... İyi kelimesi göreceli ve evrensel bir kelimedir. İyiler elbet kazanacak diyip her zaman en güclü kazanmıştır.. Bu yüzden

Güclü ve direnen Klanlar kazansın..
Burada ki '' iyi ''savaşta iyi olan anlamına geliyor zaten insan olarak iyi anlamına değil.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Burada ki '' iyi ''savaşta iyi olan anlamına geliyor zaten insan olarak iyi anlamına değil.
Savasta iyi mi olur allasen..
İyi ve savas aynı cümle girmesi bile etik degil.
Kötü olan kazanır savasta ama burda kötü anlamı farklı bu yüzden kötü diyemeyiz. İyi kesinlikle denilmez iyi iptalini istiyorum..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tartısma yok. Düşman bile olsak saygılı bir savas olacak.. Tek bir istisna haric

Req klanı yapmakta ve yapacagım herşey kesinlikle zevk alarak yapacam. Hile, Ban, adam cekme, truva herşey.

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Tartısma yok. Düşman bile olsak saygılı bir savas olacak.. Tek bir istisna haric

Req klanı yapmakta ve yapacagım herşey kesinlikle zevk alarak yapacam. Hile, Ban, adam cekme, truva herşey.

Tek senin tanıdığın var tek sen yapacaksın :)
Adam çek çek ve çektikten sonra pasif ver büyüt onları ;)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Tek senin tanıdığın var tek sen yapacaksın :)
Adam çek çek ve çektikten sonra pasif ver büyüt onları ;)
sana ayrılan sürenin sonuna daha gelmedik o yüzden simdilik göz kırp bir şey yap gül ...51 de bizi öpüyordun
galaksi topluyordun .hatta şu ünlü sözün vardı .. ben gelmeden hesap silmeyin ..daha neler var neler bu yüzden tavsiye vermiyorum sana ..istedigin kadar yaz ciz...bugun yarın sabah aksam öglen bir gün gelir gene topukkkkklarsın..

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Forumda Cok Atip Tutup da Finalde Toz yutanlari Cok gorduk @Virgil van Dijk*

:) İnsan kendi kendine neden laf sokar ki anlam veremiyorum muhatap dahi alınmayacak birisin .d forumda atıp tutan sendin daha lusta geçer geçmez lust kıtayı kapadı dedin 1 ay oldu :D 1 hafta öncede o desteklettiğin ana köyünü verdin o kadar konuşuyordun dibinde bir sürü boş köyümüz olmasına rağmen köy bile alamadın. Hala konuşuyorsun gerçekten muhatap dahi alınmayacaksın.

DeletedUser47725

Ziyaretçi
:) İnsan kendi kendine neden laf sokar ki anlam veremiyorum muhatap dahi alınmayacak birisin .d forumda atıp tutan sendin daha lusta geçer geçmez lust kıtayı kapadı dedin 1 ay oldu :D 1 hafta öncede o desteklettiğin ana köyünü verdin o kadar konuşuyordun dibinde bir sürü boş köyümüz olmasına rağmen köy bile alamadın. Hala konuşuyorsun gerçekten muhatap dahi alınmayacaksın.
Vay arkadas bu kdr agladigina gore yaran buyuk Senin sizlanman kendi rezilligin burda baslio Bi koyu 1 ayda anca alabildin bide onla ovunuosun kesim siralamasina bakarsan anlatir sana gercekleri aglama bu kadar tatminci seni ;)

aizen*

Yasaklı
Kardeşim bana bi başarını söylermisin hangi dünyeda hangi klanla kapattın bunu geçtim
51ride geçiyorum bak çok konuşulcak şey var
Ben egoist bir insan değilim bunu tanıyanlar bilir

Sizin klanın yöneticileri gelip geçici çünkü dünyayı kapatma hevesiyle giriyorsunuz

Bizim lust olarak böyle bi hedefimiz olmadı savaşalım zevkimize bakalım
51dede 43 dede 36 dada,

ama bu 3 dünyayı kapattık

Sizin başınızdakilere beyin versek anca kıtayı kapatırsınız

Bizim böyle bi hedefimiz yok bizden kimse polemiğe girmesin gerekeni oyunda yaparsın artık kardeşim

Herkese kolay gelsin başarılar