ReNK-KARIA-CELLAT Dıploması

• Konuyu başlatan efeeee
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaslar anaforumu hic kullanmıyoruz ..
Bundan sonra klanlar aılesının kurucları olarak raporlarımızı ve bılgılerımızı anaforumdan yayınlayacagız..

AMACIMIZ : Herkesın kaynasması ve keyıfle oyun oynamasıdır.

Müttefikler
KARIA bitir
CeLLaT bitir
ICRAAT bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)
BARZO bitir
KAOS bitir

Düşmanlar
VUSLT bitir
ANATOL bitir
T.C. bitir
JoKeR! bitir
KAFKAS bitir
AYYLDZ bitir
VUSLAT bitir
Elit bitir

aliklo

Okçu
Şimdi Yayınlamak Da Güzel:)Keşke Biraz daha Haysiyet İle Savaşsaydınız...

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz alayınızla savastık.

ayrım yapmadık ılk 10 ıcındekı tum klanlarla savastık veya savasıyoruz..

dolayısıyla sen hayısyet dersın ben tum w7 kalıtesız oyuncu dolu derım ismi farklı olur..

20 tane klan kurup gecıs yapanlardan bahsedıyorsun herhalde haysıyetsız dıye ya da sizin klanı yıkarken yanınızda olmayan dostlarınızdan ..

EFE

aliklo

Okçu
efe sen ancak kendini kandırırsın 10 klanla savaşmışlar ne zaman savaştınız vuslat ve kafkas ile pakt kurarken biz dünya sıralamasındaki ilk 5 ile savaşırken kaç tane düşmanınız vardı:):)siz sadece lafda başka birşery yok sonra bizim işe yaramaz oyuncular size gelince diplomaside değişti siz kendinizi sağlama almadıktan sonra 2.ci bir cephe açamazsınız...

DeletedUser33884

Ziyaretçi
peki aliklo şimdi nerdesiniz :?? bana sonuç söyle .. chnnm klanında 5-6 oyuncu ile savaşıp köy aldınız diye ağa mı olmuştunuz.. kaldı ki airwolf-m wardı adam tek başına size yetiyordu şikayet edip banlatmadınız mı ( içeriğini bilemem ) ama tek başına size kök söktürüyordu .. sonra arkada kalan 3-5 oyuncudan köy aldınız ya sonra bizim sınıra yaklaştığınız da ne oldu :?? sonuç ortada şu an siz yoksunuz karia renk cellat war bu kadar basit.. bize sınır olan tüm klanlar ile şimdye kadar hep savaş halinde idik yine de aynen dewam edioruz..

Klan Savaşın adı Savaş başlangıcı Savaşın süresi İstatistikler Barış teklifleri
!NF@Z sizi kale almaya gerek varmıki :)) 09.12. tarihinde saat 23:24:41 2 gün 16:18:41 İstatistikleri göster Barış teklif et
VUSLAT Rengarenk 29.11. tarihinde saat 18:23:47 12 gün 21:19:35 İstatistikleri göster Barış teklif et
VUSLAT AKINCILAR İLK KAN 29.11. tarihinde saat 17:50:17 12 gün 21:53:05 İstatistikleri göster Barış teklif et
KAFKAS KARTALLARI siberseth 14.11. tarihinde saat 12:10:45 28 gün 3:32:37 İstatistikleri göster Barış teklif et
Sebeb-i Ask BİZ BİZE :)) 09.10. tarihinde saat 15:35:44 64 gün 1:07:38 İstatistikleri göster Barış teklif et
JoKeR! RengaReNK 03.08. tarihinde saat 01:45:06 131 gün 14:58:16 İstatistikleri göster Barış teklif et
Elit. RengaReNK 03.08. tarihinde saat 01:44:21 131 gün 14:59:01 İstatistikleri göster Barış teklif et
ANATOL RengaReNK 03.08. tarihinde saat 01:33:27 131 gün 15:09:55 İstatistikleri göster Barış teklif et

buyur sana tek cephe.. :) müt olmadığınız klan mı kaldı sizin konuşuyorsun .. ayyıp be.. öldür yiğidi ama taş atma taşı orta doğu insanı atar.. :)

siz nerdesiniz biz nerdeyiz iyi bak.. savaş sadece ordu yollayıp beklemek değildir.. bunu da unutmassın son klkan facianızdan sonra

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

aliklo

Okçu
bilmediğin konular hakkında yorum yapma o zamn airwolf bizden kaç kişiye ne yapmış multi sahtekar bir oyuncu idi hak ettiğini buldu...ben oyuna asıldığım süreyi iyi bilmeniz gerekir k13 cephesine girişimizi ki taki k12 cephesine gelmiştik bazı oalylardan sonra ara verdikten sonra döndüğümde klanın satıldığını gördük ve durum bu eğer hesap sil yapmasaydım siz beni gene yıkamazdınız...düşmanlarınıza gelince hepsi ne zaman olmuş o düşmanların bi tarihi ile söylesene 4 tanesi bu ay içinde düşman olmuş diğerleride 4 ay içinde düşman olmuş biz sizinle ne kadardır savaşıyoruz bi söyle bakalım

DeletedUser

Ziyaretçi
BARZO bize savaş açsın die bin takla attınız şimdi delikanlılık taslamayın burda herkes neyin ne olduğunu biliyor.

DeletedUser33884

Ziyaretçi
yahu siz nerede idiniz şimdiye kadar.. barzonun bize savaş açmasını beklememizi bilecek kadar oynun içindeydiniz de nerdeydiniz..

eee bak biz düşmandan ya da savaştan kaçmamışız tüm ihtimaller dahilinde savaşımızı vermişiz..

aliklo kimler geldi kimler gecti.. yarın bakmışsın ben bile gecerim.. büyük konuşma bu bir oyun saldıırdan ve misden ibaret ..

aliklo

Okçu
Bizim Diplomasimiz Gayet Basitti Siz Tek Cephede Bizim Üstümüze Gelirken Keriz Gibi Sizi Mi Beklicektik Her Fırsatta Ayyıldız Bizim Kardeş Klanımız Demesini bilen barzolular zora düştüğümüzde tabiki savaş açması gerekiyordu ama sağolsunlar onlar bile sattılar vs vs

Aynen Dediğin Gibi Apsil kimler gelicek kimler gidicek ben sadece Karı'a renk ve cellatın dürüst savaşmadığını dile getiriyorum başka birşey değil İçlerinde Sevdiğim Kişiler Olsa bile

DeletedUser511

Ziyaretçi
Anlamıyorumki neyin tantanasını yapıyorsunuz ...
Adam gibi savaşmaktan kastınız ne
Bazı oyuncular(kendini oyuncu sananlar) vardır ki fake aldıklarında bile haksızlık yapıyorsun fake ilke savasmı olur diye aglar :=)

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar gençler.Herkes görücek ANATOL'UN üstün olduğunu

DeletedUser511

Ziyaretçi
yanlıs anlamayın hoccam ben w7 de oynamadım ve muhatablarıda tanımıyorum sadece yorumlardan dolayı yazdım

DeletedUser

Ziyaretçi
yakındır renk cellat ve karıa görücek anatolun gücünü

aliklo

Okçu
Anlamıyorumki neyin tantanasını yapıyorsunuz ...
Adam gibi savaşmaktan kastınız ne
Bazı oyuncular(kendini oyuncu sananlar) vardır ki fake aldıklarında bile haksızlık yapıyorsun fake ilke savasmı olur diye aglar :=)

cenab kardeş bilmediğin şeyler hakkında yorumun ağar biz sadece tartışıyoruz kendi aramızda

DeletedUser33884

Ziyaretçi
dürüstçe savaşmamak nasıl oluyor :? dürüstçe savaşmamanın temel kuralları nelerdir :?

aliklo

Okçu
bu zamana kadar öğrenemediysen bu saatten sornada öğrenemezsin apsil herneyse tartışmaya değmz sonuçta biz hesapları sildik siz oyundasınız ve savaşı siz kazandınız ha doğru ha yanlış tbr ediyorum başka wordde tekrar savaşmak isterim siz ve ekibinizle

DeletedUser511

Ziyaretçi
Bilmediğim şey ne burda
Savaşmak mı
İstersen bi ara bakarız bilip bilmediğimi hem öğretirsin bi zahmet emi
Şu kendinizi beğenmişliğiniz yok mu
Ben lafımı attım ortaya isteyen alır isteyen almaz kuyruk acın olmasa sende alınmazdın

aliklo

Okçu
Bilmediğim şey ne burda
Savaşmak mı
İstersen bi ara bakarız bilip bilmediğimi hem öğretirsin bi zahmet emi
Şu kendinizi beğenmişliğiniz yok mu
Ben lafımı attım ortaya isteyen alır isteyen almaz kuyruk acın olmasa sende alınmazdın

sana oyun biliyorsun veya bilmiyorsun demedim sadece word 7 deki aramızdaki husumeti bilmeden yorum yapmamanı rica ettim....

DeletedUser33884

Ziyaretçi
bu zamana kadar öğrenemediysen bu saatten sornada öğrenemezsin apsil herneyse tartışmaya değmz sonuçta biz hesapları sildik siz oyundasınız ve savaşı siz kazandınız ha doğru ha yanlış tbr ediyorum başka wordde tekrar savaşmak isterim siz ve ekibinizle

"Savaş kimin haklı olduğuna değil, kimin güçsüz olduğuna karar verir..."

demiş bazıları olay bundan ibaret.. oyun oynadık güzelce olay bitti.. senin bahsettiğin şeyleri az anlıyorum ama bunlar her karşılıklı olmuş şeylerdi.. umarım başka bir dünyada devam ederiz..

DeletedUser

Ziyaretçi
eskı klansavsalarında da klan yonetyım w7 de yıne ılk 10 klanının 7-8 tanesıyle dusmandık yıne oyleyız..

40-50 tane klan ısmı degıtrıp klanlar kuruldu ne bırlıktelıkler olup dagıldı bız sadece sustuk ve sınır olan kım warsa vurduk..

devam da edecegız..