renk körü modu

aslankilic

Yasaklı
bu konuda ben de çok şikayetçiyim ben haritada düşman ekledigimizde bi klanı rengi turuncu oluyor sanıyordum megerse kırmızıymış neyseki ehliyeti almışım :)

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Resmen kaşınıyorsunuz :) Adam sizi banlasa, haklı :)

DeletedUser63828

Ziyaretçi
Arkadaşlar Google Chrome kullanıyorsanız tarayıcının renk körü eklentisi var indirip kullanabilirsiniz test edildi çalışıyor gayette iyi.

Azoq*

Mızrakçı
sayın adminler sene 2020 ve oyunda hala renk körü modu yok artık gelsin gerçekten zorlanıyoruz...
harita yeşil düşman köyler kırmızı oluyor ayırt edemiyoruz
kendi klanımızın rengi mavi ateşkes antlaşması olanlar mor ayırt edilemiyor
müddefikler açık mavi belli oluyor ona eyvallah
arkadaşların rengi açık yeşil barbarlar gri kendi köylerimiz sarı birbirine giriyor ve daha bir sürü negatiflik sayabilirim size o yüzden güzel bir düzenleme yapılıp bu işin ivedi şekilde düzeltilmesini talep ediyorum
resimdeki gibi olabilir veya daha başarılısı arka fon siyah olup üzerinde oynarsak daha iyi olacak bizler için ve isteyen açıp kapatabilir özelliklerden

Eklentiler

• klanlar.jpg
    klanlar.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 8

Maykk

Okçu
sayın adminler sene 2020 ve oyunda hala renk körü modu yok artık gelsin gerçekten zorlanıyoruz...
harita yeşil düşman köyler kırmızı oluyor ayırt edemiyoruz
kendi klanımızın rengi mavi ateşkes antlaşması olanlar mor ayırt edilemiyor
müddefikler açık mavi belli oluyor ona eyvallah
arkadaşların rengi açık yeşil barbarlar gri kendi köylerimiz sarı birbirine giriyor ve daha bir sürü negatiflik sayabilirim size o yüzden güzel bir düzenleme yapılıp bu işin ivedi şekilde düzeltilmesini talep ediyorum
resimdeki gibi olabilir veya daha başarılısı arka fon siyah olup üzerinde oynarsak daha iyi olacak bizler için ve isteyen açıp kapatabilir özelliklerden
Bence de olması gerekiyor ancak 1 renk daha vermen lazım mevcut bulunduğun köy beyaz diğer köylerin sarı gözüküyor oyun içinde. Bence en acele gelmesi gereken özellik de bu.