Remember Me Bildiğiniz Gibi

slavrator

Mızrakçı
Bu dünyada oynamıyorum fakat kim ne yapıyor görmek istiyorum savaş raporları kısmında savaş raporları paylaşılması gayet doğal değil mi :D @ramo1 sizin de varsa siz de atın. bu forum böyle kullanılıyor. muhtemelen bilmiyorsunuz da bu her dünya için böyle.

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Bu bir Ankara hatırasıdır, Ankara işidir
Yıllar önce delikanlılar en hızlı zamanlarında Kızılay'da
En hızlı anılarını Kızılay kaldırımlarına çakarken
Boy boy, boydan boya delikanlılar
En hızlı durumlara başlamadan önce birbirimize şöyle bir bakıp
E bu mendili icat edene ne ne yağlıca yağ yağ
Yağ yağ ah gıdı gıdı meh meh

-ARESTO-

Acemi
Yukardaki ve bu gönderideki savaş raporları Kapak klanlarının bazı Rm09 üyelerine yaptığı saldırıları göstermektedir(Dün yapılan op ve bir kaç gün önce kapak klanı oyuncularının yaptıkları saldırılarında kesilen misleri içermektedir). İlgilenenler için düzenlemek istedim.

Bu raporlardan sonra kapak klanları elinde olan kamileri yollamaya devam etti biz de savunduk. Oyun başı organize olarak keyifli anlar yaşadık.

Before-After (04.07.2020)

16131C44-35BC-4DA8-87F5-6DFFF3FFEEB4.jpegD691B08B-7108-47FD-AB9E-7B03EB086731.jpeg

IIZoRBeyII

Yasaklı
Hayatımdaki en basit köy kaybeden klanını gördüğüme yemin edebilirim ekip toplama büyük itimal bir savaş tadı vermediler malesef kora kor mücadele olmuyor gönül isterdiki biraz zorlasınlar.

Fsociety

Baltacı
şu başlığa girince knight online aklıma geliyor. steamko da 10 rememberme klanı bir haritayi (delos) ele geçirememişti :D