Rekor Kesimler

DeletedUser31552

Ziyaretçi
troll arkdaşlar cene yormayın boşuna gidin bide yenilen rakip puanıma bakın rakamlar yanıltmaz.

Ayrıca neden fotoğraf olarak koymuş bunu anlamış değilim 5 tanecik mızrağımdamı yokmuş...Acıtmışız ne diyeyim.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser24465

Ziyaretçi
haha, forumdan yeni haberin oldu galiba. Gelip buraya 2 ay sonra yorum yapıyosun. w11'de hucuma mı geçtin yoksa?

DeletedUser31552

Ziyaretçi
Seni niye gerdi ? Bi halt edemediniz 300 e yakın kamikaze attınız geberdi :) hala niye ötüyonuz onu anlamış değilim.Nasıl bir mantıksa Venividivici gitsin diye w11 i bırakıyorlar w13'de tekrar oyuna başlıyorlar.Bi git ya rezil oldunuz millet hala gülüyor arkanızdan.:))Bu arada hücuma geçmedim sizin artıklarınızı temizliyorum hala 60 orduyla 1 köy almayı becerebilen tek klansınız :D Rekor kesim diye buna derim.W11 de 1 tanenizi görmeyecem.

Seni niye gerdi ? Bi halt edemediniz 300 e yakın kamikaze attınız geberdi :) hala niye ötüyonuz onu anlamış değilim.Nasıl bir mantıksa Venividivici gitsin diye w11 i bırakıyorlar w13'de tekrar oyuna başlıyorlar.Bi git ya rezil oldunuz millet hala gülüyor arkanızdan.:))Bu arada hücuma geçmedim sizin artıklarınızı temizliyorum hala 60 orduyla 1 köy almayı becerebilen tek klansınız :D Rekor kesim diye buna derim.W11 de 1 tanenizi görmeyecem.

O açıklamayı bir daha okumanı tavsiye ederiz.
"Oyuncu istekleri göz önüne alınana kadar başlamayı düşünmüyoruz" yazıyor. Tabi görebilene..

DeletedUser31552

Ziyaretçi
O açıklamayı bir daha okumanı tavsiye ederiz.
"Oyuncu istekleri göz önüne alınana kadar başlamayı düşünmüyoruz" yazıyor. Tabi görebilene..

:D venividivici gitmiş gibi konusuyon troll Barbarlarla savasmıyorum sizin saldırıpta bi halt edemediğiniz hesabımla sizin gibi saldırıdan başka bi halt bilmeyenleri avlıyorum benim olduğum yerde pusula olmayacak simdi kaybolun ortalıktan bidaha w11 de oynadığınızı görmeyeyim....

Ben anladım bu gerginlik niye :D HUCUM yusuflattı demi sizi w13 te haha olm siz varya hakkaten rezilsiniz ya.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
Şu konuşma tarzına bi bak. Birde profilinde ayet paylaşıyorsun Allah(c.c) ismini yazıyosun lakin gel gör ki şu tarzına bi bak.

Yukarıda attığımız linkte köylerinin nasıl aldığımızda mevcut. 3 ay öncede bu haldeydin şuanda gene yerinde sayıyosun.

DeletedUser31552

Ziyaretçi
:D EE hacı 3 aydır ben pasif bi halde geleni gideni neyse...BU arada onlar ayet değildir hadis le ayet arasındaki farkı algılayın ayrıca ben hadis bile paylaşmadımki bunu niye söyledim şimdi:D Siz bu kadarcık dinle boğaz köprüsünü geçersiniz anca.07BİLMEMne sana kemik atan oldumu ?

DeletedUser511

Ziyaretçi
Kimse dini imanı karıştırmasın oyununa. Ben karıştırırsam oynadığınız oyunun haramlığına kadar giderim görürsünüz. Herkesin dini kendine. Profile onları yazmakla da dindar olunmaz. Kimin ne ile nereye kadar gideceğini de biz bilemeyiz. Nohut tanesi kadar iyilik sıratta uçmanıza yetedebilir. Dünya kadar sevap ızdırap terleri dökmenize engel olmayadabilir.

natkarat

Okçu
Kimse dini imanı karıştırmasın oyununa. Ben karıştırırsam oynadığınız oyunun haramlığına kadar giderim görürsünüz. Herkesin dini kendine. Profile onları yazmakla da dindar olunmaz. Kimin ne ile nereye kadar gideceğini de biz bilemeyiz. Nohut tanesi kadar iyilik sıratta uçmanıza yetedebilir. Dünya kadar sevap ızdırap terleri dökmenize engel olmayadabilir.

Aynen katılıyorum. Bu internet meselesi başlı başına karıştırılmaması gerekenlerden. Yoksa kimse altından kalkamaz diye düşünüyorum. :)

Son düzenleme:

DeletedUser31552

Ziyaretçi

Aynen katılıyorum. profilimdekinlerden kime neyse artık dicek bişi bulamadıkca onu bi araya sokuyolar.