REBORN vs PRORESPAWN

ThanksFRGood

Baltacı
benim şahşi görüşümdür .. o kadar yazmıssın ama bence en büyük tebrik nostra ve nostranın icindeki kudret ekibine verilmesi lazım
savaşın kazanmasındaki etki eden yüzde 30 nostra yüzde 20 kudret ekipi yüzde 50 tabiki orda savaşanlardır ...haa dersiniz yüzde 100 o zaman dışarıdan gören adam bile diplomatik hamlesiz teke tek mi savaştınız der .
sen ne çok biliyosun herşeyi ya herşeye bi lafın var maşallah :)

ToraManyak

Acemi
Bizle müttefik iken saldırganda açık ara farkla dünya 1.olan klanın(respawn) bizimle savaşa girdikten sonra açık ara savunmacıda 1.olması bence yeterli cevabı veriyor :)
Çokta ciddiye almamak gerek bazı yorumları :)

burçigin

Dük
Ben çok konuşmam. Az ve öz konuşmayı severim.
Biz elimizi eteğimizi çekeli yıllar oldu buralardan. En son w5'te uykudan uyanıp mis atıp tekrar uyanıp tekrar mis atıp sonra sabah işe gidiyorduk =)
Yerimizi gençlere ya da daha uzun vakit ayırabileceklere bıraktık. En nihayetinde bir oyun bu.
Ama oyunda olsa işin hakkını vermeye çalışan bir çok yönetici arkadaşımız oldu.
Yusuf arkadaşımızın klana truva atmasının hemen akabinde müthiş bir şekilde klanı toparlayan ve bugünlere gelmemizde büyük emeği olan;
Yönetimsel olarak Castle Of Glass,
Saldırgan olarak Lazzaro ve k-Pashca
Destekçi olarak Lv Sancaktar
Boşluk gördü mü hemen saldıran dedezula
Sınırı çok iyi tutan frenzy
Yönetimde Castle'ye destek olan; Mavi Su, hakkı 20, spritekodein ve sayamadığım bir çok kişinin eline sağlık.
Respawn savaşı bitmiştir. Yanlışıyla doğrusuyla bu mücadele bizim şahsımızda Hayal klanına aittir. Takdir w60'ındır =))
Herkesin eline, emeğine sağlık.
Kaan seni yazmamışlar. Ben de hayaller kuruyordum.