REBORN Savaş Raporları

Centurion*

Okçu
Operasyondan güzel kareler;

fake mis.png

fake mis 2.png

fake mis 3.png

fake mis 4.png

Toplayabildiğim saldırı raporları ama pek bir şey kesemedik genelde boş..;

a.png

a1.png

a2.png

a3.png

a4.png

a5.png

Operasyon tam istediğimiz gibi olmasa da gayet başarılı idi :) Çok kaybımız yok yeni neslinin yaptığı gibi videosuz olmaz dimi sizin için onuda düşündük ;

fetih raporları vs iyicene toparlandığın da geceleyin koyarız artık :))

Centurion*

Okçu
Operasyonumuz henüz bitmemiştir halen daha devam etmektedir. Savaşın ilk başında bizden olsun rakibimizden olsun klandan çıkmalar vs oldu istatisliğe yansımayan bir kaç köy var ama bu karşılıklı.

22.08 saat 12:20 de bu şekildedir.

istatislik 22.08.png

Aynı zamanda tek horde ile savaşımız yoktur yancıları vardır destek atan vs. onlar savaş istatisliğinde yoktur.

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
Bak kardeş konuşuyorsun ama düşünmeden konuşuyorsun. Horde klanı 2 klan siz 6-7 klansınız ve ek olarak pre ile oynayan kişilersiniz şimdi horde klanının sizinle savaşabilmesi için tek başına olmaması gerekli şu oyunu oynayan herkez bunu biliyor ama siz puan asker mis ve üye sayısı olarak hordeden kat kat üstünken burda diğer klanlardan destek alıyor diye yakınıyorsun. Şu haritada reborn klanının yerinde başka bir klan olsa bu savaş şimdiye bitmişti. Her konuda üstünken savaşta bir fark yaratamıyorsunuz..

burda yaptığım yapabileceklerim kısıtlı ben kendime oynadığım oyuna herzaman güvenirim hiçbir zamanda pes etmem sonuna kadar giderim lakin hiçbir zaman senin gibi savaşta üstün durumdayken kendimi küçük düşürecek şekilde konuşmam. 61 e gel burda konuştuğun gibi oradada konuş bekliyorum

KürGüy13.

Kılıç Ustası
Bak kardeş konuşuyorsun ama düşünmeden konuşuyorsun. Horde klanı 2 klan siz 6-7 klansınız ve ek olarak pre ile oynayan kişilersiniz şimdi horde klanının sizinle savaşabilmesi için tek başına olmaması gerekli şu oyunu oynayan herkez bunu biliyor ama siz puan asker mis ve üye sayısı olarak hordeden kat kat üstünken burda diğer klanlardan destek alıyor diye yakınıyorsun. Şu haritada reborn klanının yerinde başka bir klan olsa bu savaş şimdiye bitmişti. Her konuda üstünken savaşta bir fark yaratamıyorsunuz..

burda yaptığım yapabileceklerim kısıtlı ben kendime oynadığım oyuna herzaman güvenirim hiçbir zamanda pes etmem sonuna kadar giderim lakin hiçbir zaman senin gibi savaşta üstün durumdayken kendimi küçük düşürecek şekilde konuşmam. 61 e gel burda konuştuğun gibi oradada konuş bekliyorum

allahını seversen adam ne demiş de '' burda diğer klanlardan destek alıyor diye yakınıyorsun '' bunu diyebiliyosun :D?
Sadece başka klanlarda var destek atan ama onlarla savaş istatisğimiz yok diyor ve bunu bilgilendirme için yazıyor soran oldugu için.

1)
senin gibi savaşta üstün durumdayken

2)
Her konuda üstünken

:D
savaşta bir fark yaratamıyorsunuz..

Dün de dedim seni çok gergin görüyorum bu aralar az sakin ol

LowQ

Yasaklı

61 de bizimlemisin :)

Centurion*

Okçu

daha size yeni döndük ağlayan amo bir kere ağlama be sen niye hep ağlıyorsun 4 k olmuş bu arada köyün valla güzel köy büyütüyorsun sevdim seni her girdiğim w ye seni çağırıcam yakın olan klana gir köy kas bana yani oyna sen ben alırım

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
allahını seversen adam ne demiş de '' burda diğer klanlardan destek alıyor diye yakınıyorsun '' bunu diyebiliyosun :D?
Sadece başka klanlarda var destek atan ama onlarla savaş istatisğimiz yok diyor ve bunu bilgilendirme için yazıyor soran oldugu için.

1)

2)

:D

Dün de dedim seni çok gergin görüyorum bu aralar az sakin ol

kardeşim bunun gerginlikle bir alakası yokki ben kazanmışım kaybetmişim pek umrumda olmaz ben elimden geleni yaparım önemli olan o. Benim bu karakterden yoksun yusufa karşı konuşmalarım hep böyle olacak dur bi ss atayım hızlıca bak 14.05 de atıcam yusuf şikayet edip kaldırtıyor bakın kimlerle oyun oynadığınızı görün sonra amo neden böyle gerginsin veya bu yusufa karşı neden hep böyle konusuyorsun diyin

Deleted User - 5527508

Ziyaretçi
sonra centruini adam yerine niye koymuyorlar diyorlar. Sence bununla sakin ve güzel konuşmanın bir anlamı var mı ? Sanal dünyanın güllüsü