raporlar sekmesi fake saldırı filtresi

Soru / Gereksinim
Cevap / Fikir
1.fake limiti olmayan dünyalardaki rapor kalabalıklığıÖneri başlığı: raporlar sekmesi fake saldırı filtresi
2.fake raporları arasında gözden kaçan önemli raporlarÖnerinin genel açıklaması: raporlardaki filtreler kısmına eklenecek fake saldırı filtresi
3.Öneri nasıl çalışır ? gönderilen birimin nüfus değeri belirlenen sayının altında ve rapor kırmızıysa filtrelenecek
4.Artıları ve eksileri: göze güzel hitab eden rapor arşivi
5Mevcutsa öneriye ait görseller:

WhatsApp Image 2021-06-15 at 16.15.49.jpeg

Tibelda

Emekli Görevli
Filtrelemekten kastın raporların otomatik olarak silinmesi mi? Diğer filtreleme seçeneklerini kullanarak rapor arşivini oluşturabilirsin. Bunun için ayrı bir güncellemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

bu filtreler kısmını kullanarak gelen hammade, kabul edilen pazar teklifi gibi raporları göz ardı edebiliyoruz . aynısını fake saldırılar için olanı benim kasttettiğim çünkü fake limitsiz bir dünyada 3-4 k komut rahat bir şekilde atılabiliyor yeşil renk gözüksün diye 999 birimle atıIan askerlerin raporları ise dediğiniz filtreleme yöntemiyle ayrıştırılamıyor.

Tibelda

Emekli Görevli
bu filtreler kısmını kullanarak gelen hammade, kabul edilen pazar teklifi gibi raporları göz ardı edebiliyoruz . aynısını fake saldırılar için olanı benim kasttettiğim çünkü fake limitsiz bir dünyada 3-4 k komut rahat bir şekilde atılabiliyor yeşil renk gözüksün diye 999 birimle atıIan askerlerin raporları ise dediğiniz filtreleme yöntemiyle ayrıştırılamıyor.

Onun içinde raporlar > filtre yolunu izleyerek büyük ölçüde gereksiz raporları engelleyebilirsin. :)

Onun içinde raporlar > filtre yolunu izleyerek büyük ölçüde gereksiz raporları engelleyebilirsin. :)
görmek istemediğim şey bu şekildeki 1 nüfusluk 3000 rapor . silmek zorunda olmak istemiyorum bu yüzden direk filtreler kısmında bir seçenek olmasını istiyorum... bu 3000 raporun içindeki 999 birimlik saldırılarımı bulabilmek istiyorum .
ama sadasdsafgasas.png