Rapor Görüntüleme Hata

• Konuyu başlatan DeletedUser41397
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Oynadığım Dünya : w32
Oyuncu Nick : xTheDoCToRx
Tarayıcı : Google Chrome 47.0.2526.106 m
Hata bildirimi :

2 gündür bu hatayla karşılaşıyorum. Hem mobilde , hemde kişisel bilgisayarımda. Hata şöyle ki, askerlerimi saldırıya gönderiyorum. Saldırı raporları bana bildirim olarak aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi geliyor..

pBWzbL.png

Fakat daha sonra raporlar sekmesine giriş yaptığımda aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi raporlar bölümünde herhangi bir rapor göremiyorum..

Sorun sadece bende mi yaşanıyor fakat bunu yaşayan başka oyuncular varmı ? Ve bu soruna ne zaman çözüm getirilicek ?

kingstone

Ağır Atlı
eğer çiftlik asistandan yağma yaptıysan, haritadan veya içtima meydanından saldırı göndermediysen, raporlar "yağma asistanı" klasöründedir, bir de oraya bakar mısın, orada olması lazım çünkü ?

BirDost*

Ağır Atlı
Raporlar bölümünüzde Filtreler kısmının ekran görüntüsünü alarak bir koyar mısınız?

Orda saldırılar kısmında herhangi bir şeyin tickli olmadığını kontrol ediniz. Eğerki tickli değilse tarayıcınızdan çerezleri silip tekrar oyuna girmeyi deneyiniz. (bu genel bir uygulama bu duruma özel bir çözüm önerisi değil)

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Yağma asistanına raporlar geliyor fakat hepsi değil. Ortalama her 3 rapordan 1 i o bölüme düşüyo. Ayrıca onun dışındaki market alışverişi , arkadaşlık isteği gibi diğer türden raporların da hiçbirini göremiyorum

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Filtre bölümünde hiçbir seçenek işaretli değil . Yıllardır bu oyunu oynuyorum fakat böyle bi hatayla ilk defa karşılaşıyorum

BirDost*

Ağır Atlı
Allah Allah. Bende de şuanda destek bildirimi cevaplandı diye otomatik gelen mesajlar gözükmüyor :D Gelen kutusunda yeni mesaj var gibi gözüküyo ama görünmüyo :D

Bir Ticket açın isterseniz Hata bildirimi olarak :) Onlar ilgilenecektir:D

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Ticket oluşturdum zaten şu anda Mr.Storm konuyla ilgileniyo sanırım benden bazı bilgiler aldı ve çözülmesini bekliyorum. Eğer ki sende böyle bi problem yaşamışsan demekki problem yalnızca bende değil

BirDost*

Ağır Atlı
yok raporlarımla alakalı bir sorun yaşamadım :)

ticket cevaplandığında gelen bildirimler mesaj kutumda gözükmüyordu ama okunmamış mesaj varmış gibi bildirimli kalıyordu ama sistem durumu imiş :)

DeletedUser41397

Ziyaretçi
alla alla , bu problem birtek bende mi var ya :D Facebook hata bulana milyon dolarlar veriyo bunlar da bana verir mi :D :D