Ramazan Turnuvası Bitişi

Bir turnuvayı daha bugün 14:00 itibari ile tamamlamış bulunmaktayız. Pandemi süreci içerisinde birlikte sohbet edebildiğimiz ve güzel roundlar geçirdiğimiz dost düşman herkese teşekkür ederiz.

Bilgisayarımın olmayışı epey beni zorlamış olsa bile dostlarımızın hatrı için bir kez daha çiğ tavuk yemiş bulunmaktayız :)

Yaşanan tatsız olaylar dışında yine yeniden saygımızı kazanan bir sürü insan tanıdık. Bir kez daha bir sürü dersler aldık. Ahde Vefasını unutmayan bütün canımız ciğerimiz arkadaşlarımız ve büyüklerimize selam olsun.

Herkes sevebilir; ama herkes vefalı olamaz.
Vefa öyle bir aştır ki her yürek kaldıramaz.

Kalın sağlıcakla..

.9233E49B-993C-4F42-A001-F9DB2111A905.jpeg

ressam12.

Kılıç Ustası
Öncelikle dost düşman herkesi tebrik ederim ramazan boyunca güzel bir turnuva oldu her ne kadar arada tatsız olaylar olsa da.

Başta benim için telefonunu kurban eden beni kırmayıp turnuvayı sonuna kadar oynayan Takım kaptanımız @Ranuna Vadisi* ne teşekkür ederim ha bir telefonun daha olsa onu da feda edersin biliyom :D . Diğer tüm Vefa lı dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum canlarım benim seviyorum sizi :) Kirveee seni de unutmadım ;) Vefa lı dostlarımıza selam olsun.