Hız Turnuvası | 2020

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Renge Miyauchi

Yasaklı
Vaktim olmadığından ramazan roundlarında oynayamadım. Başlığı bile yeni okudum. Turnuvadan önceki normal roundlara, yani 50-60 kişinin anca olduğu roundlara, her biri kendi başına roundda birinci olabilecek 6-7 kişi ile toplu halde girip roundun tüm zevkini yokeden, tek başına takılanların tüm speed zevkini çalan Mazidenbiri-You Win ekibi şurada Vefa kalabalık giriyor diye yakınmış ya inanamıyorum.

Bugün klanlarda çekirge sürüsü gibi başlayan aile klanlarına laf ediliyor değil mi? He, bunun speed versiyonunu başlatan da nickini verdiğim iki adam ve arkadaşlarıdır.

Hiçbirinin oyunculuğuna veya karakterine lafım yok. Hepsi iyi oyuncular ve çoğu da düzgündür sanırım karakter olarak. Ama sen 40-50 kişinin olduğu, klan limitinin iki olduğu, bakın tekrar ediyorum iki olduğu, gece roundlarına bile altı arkadaşınla girip, bir de altı kişi aynı puanda bitirmeye kasarak işi şova dökersen, yarın öbür gün vefa gibi bir ekibin karşına 20 kişi gelmesine ağ-la-ya-maz-sın. Bu işin bokunu ilk sizler çıkardınız. Ayrı ayrı ekipler halinde savaşmak varken toplu halde girip, çevrenizdekileri de buna özendirdiniz ya da mecbur ettiniz. İnş 20 kişilik 20 ekip musallat olur başınıza da bir durup düşünürsünüz niye herkes bize karşı diye.

Bugün normal bir speede girdiğinde kimseye saldıramıyorsun bile çünkü sürekli ya o benim tanıdığım, ya biz arkadaşız muhabbeti oluyor. Herkes, rounddan önce belirtilen klan limitine uyup o round özelinde arkadaşı bile olsa saldırabilmesi gerekir. Ama hayır, bunun yerine çekirge sürüsü gibi alt klanlar kurup roundlara doluşuyorlar. Bunun en büyük sorumlusu da benim nazarımda sizlersiniz. o yüzden cümlelerim biraz ağır kaçtıysa kusura bakmayın hak ediyorsunuz :s

@Strafe 3999 dahil olan puanlama tablosu yanlış, 3978 üzerine topladığımızda birden fazla oyuncunun puanı farklı çıkıyor kontrol eder misiniz ?

zerenderoglu

Acemi
Hrb 0'larda sıralamaya giremeyen, anca hrb 7-8lerde 0 kesimle köy toplayanlar oyuncuyum diye geçiniyor ya :)) Bir de klanın adını ağla yapmışlar yazık la azcık utanın bari. O kadar çağırıyoruz 5v5 10v10 gelsenize biraz eğlenelim :)) hadi siz 10v15 gelin alışkınız zaten.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
First.png
@ressam12
2.s%C4%B1ra.png
@Ranuna Vadisi*
3.s%C4%B1ra.png
@ Mazidenbiri*

Katılan herkese teşekkür ederiz.​

Durum