Hız Turnuvası | 2020

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

barbarino

Mızrakçı
Mübarek ayda şu küfrü bırakıp sırf oyuna odaklansak?

Sadece az önce biten bash roundda ne ölmüşlerim kaldı ne dirilerim bu nedir ya ? @Strafe reis kelime koruyucu bişi küfre karşı bişi bulun allah aşkına vallahi bıktık

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Mübarek ayda şu küfrü bırakıp sırf oyuna odaklansak?

Sadece az önce biten bash roundda ne ölmüşlerim kaldı ne dirilerim bu nedir ya ? @Strafe reis kelime koruyucu bişi küfre karşı bişi bulun allah aşkına vallahi bıktık
Nedir bu küfür mevzusu?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Gelen mesajlarda veya köy isimlerinde küfre engel olmak için bir çare demek istiyorum. Benden kat be kat iyi oyuncular var ( mouse um yok yoksa iyi değiller : ) şu sıralar bana bu kadar geliosa onlara eminim neler diyorlardır
Bu konuda senden şunu rica edecem.Oyun içerisinde bizlere bildir rounda özel olduğunu bilen oyuncularımız bunu istismar ettiğini tespit edersem global kapatacam bu sorunuda böyle gidermiş oluruz :)

Lloyd

Casus
Emekli olmak için çok gençsin bence devam etmelisin :)
Strafe mayıs gibi damardan şerbetliyorsun :) ama gerçekten emeklilik çok güzel birşey bu oyunda. arada kaçamak girip eğlenip çıkmak gibisi varmı rekabet derdi yok stres yok, ama küfür kaçınılmaz..koruma kalktıktan sonra nefes almadan 40dk boyunca saldıran adama asker kaçıra kaçıra biriktirdiğin askerle kilit atıyorsun sanarsın ağzından şekeri alınmış sinirli şirin :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Strafe mayıs gibi damardan şerbetliyorsun :) ama gerçekten emeklilik çok güzel birşey bu oyunda. arada kaçamak girip eğlenip çıkmak gibisi varmı rekabet derdi yok stres yok, ama küfür kaçınılmaz..koruma kalktıktan sonra nefes almadan 40dk boyunca saldıran adama asker kaçıra kaçıra biriktirdiğin askerle kilit atıyorsun sanarsın ağzından şekeri alınmış sinirli şirin :)
Takım olarak damarcıyız :) Oyun için tatlı stresler olur,rekabet olmazsa olmaz zaten küfür olayını çözeceğiz. :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Neler oluyor speed dünyayı diğer dünyalara benzetmeyin bari

Ah gökhan bey bugün geç girdim birde mobilim idare et beni :*(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.