Ramazan Turnuvası 2016

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32810

Ziyaretçi
Büyük ihtimal ilk 3 4 gün gelme ihtimalim var o yüzde 5 ordan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya zaten teravih'i katan yok ben onu öylesine yazdım, adminin demek istediği akşam turnuvası 21 de başlayamaz çünkü tekirdağ kırklareli gibi illerimizde o saatlerde iftar açılabilir, bu nedenle bunları dikkate alın demişti :)

Klanların tek kişi olmasını bende destekliyorum :) Oyun bilen oynar bilmeyen oynamaz güzel bir mantık bence de..

Ama işin eğlence boyutu da var... Geçen yıl dediğim gibi 6 saatlik roundlar yapılıyordu saatin nasıl geçtiğini bilemiyorduk :)

DeletedUser32810

Ziyaretçi
6 saat aralıksız oynamayacak insanlarında olduğunuda unutmayalım iş güç ve eş sahibi oyuncular olduğunu unutmayalım 3 saatlik düşünce uygundur 14-17 arası ve 22- 01 arası en uygundur o halde :)
klanlar tek kişili olmalı konusuna bende katılıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eş'in oyunla ne alakası var sende şimdi :D

Gerçi dur doğru ya, her speed zamanı uykum var uyucam diyorum, sen daha 3 saat önce uyumadın mı diyo bana
tt2 tt2 tt2

Tanımsız

Okçu
Hrb0 lari 3x yapmaya devam edersek bilmeyende oynayabiliyor. En azindan 1 mis basip alinan koylere cokuyolar.
350x0.6 (hem turnuva standarti) 1x uretim ayrica altin fiyati %50 olabilir %75 ile ebemde yapar. :p En olmadi bir iki defa boyle yapin.
Ek olarak cata ve bash te yapilabilir. Ama catada klan 3 kisilik olmali.

DeletedUser32810

Ziyaretçi
ertuğrul 1 x üretimi ve 350 hızı 3 saatlik için mi diyorsun ?
oyun bilgisi çok olmayan oyuncuları düşünmelisin