Ramazan Turnuvası 2016

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

Ramazan ayının vazgeçilmezi speed dünyası üzerinde turnuva yapmayı planlıyoruz. Ayrıca turnuvayı sadece gece değil, gündüz ve gece olarak iki turnuva halinde yapmayı planlıyoruz.

Turnuva raundlarını uzun tutarak sizi sıkmak istemiyoruz. O yüzden raundları 3 saatlik olarak ayarlamayı düşünüyoruz. 3 saatlik raundlar için de HRB 0 yerine, HRB 3 ya da HRB 5 başlangıç düşünüyoruz.

Şimdilik sizlerden gündüz ve gece turnuvası için saat aralığı önerilerinizi ve başlangıç seviyeleri hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Daha farklı önerileriniz varsa onları da duymak isteriz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ne ara vazgeçilmez oldu ya :D Daha ramazan speedleri çıkalı kaç sene oldu :D

Pek katılmayı düşünmediğim için katılacak olanlar öneri yaparsa daha sağlıklı olur.

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Neden hep hrb 3 veya hrb 5 karisik olsun 0 da 3 te olsun hepsinin seveni var

DeletedUser49411

Ziyaretçi
HRB 7'de olabilir.
Köy fethi mümkün olmayan hızlı serverlerin açılması daha iyi olur.
Oyuncu sınırı 50 yerine 100 yapılabilir. Çok kişi ile daha zevkli olacağını düşünüyorum.

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Çeşitli başlangıç seviyeleri ve kazanma koşulları olan farklı farklı raundlar olursa katılımcı sayısı da artar ve daha renkli bir turnuva olur diye düşünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hiç speed oynamayanlar yorum yapmasın pilis :)

Şimdi benim tercihim hrb 5, 3 saat için ideal ama turnuva dışı geçen sene 14.00-20.00 arası maksat vakit geçirmelik hrb 8 açıyordunuz Hemde 2-3 köy başlangıçlı sanırım :) Yani sonuçta bu bir eğlence ise yüksek de başlanılabilir... Bence hrb 3 seçeneği kaldırılsın. Hrb 5 mi 7 mi bunu tartışalım :)

Hrb 3 olucaksa da iftardan sonraya şey yaparsınız onu :)

barbarino

Mızrakçı
Merhaba,

Sanırım pek sık oynayan biri olarak yorum getirebilirim :)

Round saatleri mutlaka herkesin evinde olduğu saatler olmalıdır diye düşünüyorum. 21:00 - 00:00 arası en idealidir sanırım.

Hrb0 3 saatlik round için pek uygun olmaz sanki. HRB3 ve HRB8 idealdir.

Buradan trolcülere şimdiden başarılar diliyorum. :)

Lloyd

Casus
hrb0 ve 3 olarak 2 ye ayrılabilir, hrb0 roundlar 3x maden üretimi yarı yarıya altın 400x e 0,6 olarak açılırsa 3 saat gayet zevkli geçecektir.
hrb3e gelince 2x maden üretimi tam altın fiyatı olursa oyunu dengede tutup rekabeti arttıracaktır.

saatlere gelince madem günde çift rounddan planlanacak, en mantıklı olan 14:00 * 17:00 ve 21:00 * 00:00 şeklinde. iftardan önceki roundlarda zaten her halükarda çalışan kesim yer alamayacak hangi saate konulursa konsun. en azından bu haliyle katılım daha yüksek olabilir.

turnuva roundlarının kesinlikle ama kesinlikle klan limiti 1 olması gerektiğini düşünüyorum, 15/20 arkadaşın girip diğerlerine tüm turnuvayı çekilmez bir işkenceye çevirememeleri için. diyeceksiniz onun önüne geçilemez. gene gelirler bir kişiyi kazandırmaya oynarlar. evet bunu yaparlar ama kilit yediklerinde destek alamazlar mis yediklerinde ara desteği yada savunma desteği alamazlar. normal roundlardan öteye bu roundlara katılan kitle çok daha kalabalık oldugundan insanların turnuvadan keyf alabilmelerine iyi bir katkı olur bu uygulama.

DeletedUser

Ziyaretçi
10 tane multi ile girene nasıl bir önlem alıcaz abi oda var :)

Tanımsız

Okçu
Ben genel olarak 3 saate indirgenmesine karşıyım. Gündüz roundları 14.00-17.00 (Hrb3-5-8 burada yapilabilir) ;gece roundu 22.00-02.00 (iftar sonrasindan sahura kadar en zevkli saat araligi--Hrb0 icin ideal)
Hrb0 zevkini bizden almayin heleki iftar sonrasindan sahura kadar olan saat dilimini
Klanlar kesinlikle 1 kisilik olmali

DeletedUser

Ziyaretçi
Hammadde hızı 3x 4x olursa 0 da oynarız be :) Bide onu kaskatı öğreniriz :) tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba,

Sanırım pek sık oynayan biri olarak yorum getirebilirim :)

Round saatleri mutlaka herkesin evinde olduğu saatler olmalıdır diye düşünüyorum. 21:00 - 00:00 arası en idealidir sanırım.

Hrb0 3 saatlik round için pek uygun olmaz sanki. HRB3 ve HRB8 idealdir.

Buradan trolcülere şimdiden başarılar diliyorum. :)

Saat önerisi yaparken Ramazan'ın ilk gününden son gününe kadar, tüm Türkiye için iftar ve sahur vakitlerini dikkate alın lütfen.

Tanımsız

Okçu
Hrb0 roundlar her şey normal düzeyde 5 saat şeklinde yapilabilir. 350x0.6 seklinde uzun zamandir oynamiyoruz
400 sıktı

DeletedUser

Ziyaretçi
Neyse bişey demicem :D Skype ye gelirsen ordan söylerim ertuğrul :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Teravihe kalırsak çok uzar o. Birde imam yavaşsa speed atacak zaman kalmaz :D

DeletedUser32810

Ziyaretçi
ramazan turnavasına yüzde 95 katılamıcak olsamda hrb 0 3x hammadde üretimi 400 hız birim hızı 0.5 şeklinde 3 saatte oynabilecek bir oyundur. Hergün farklı olarak düzenlenmesinden yanayım. Mesela birgün hrb0 günü yarın hrb 3 yarın hrb 5 şeklinde bir döngüye tabi tutulabilir diye düşünüyorum :)

DeletedUser32810

Ziyaretçi
Saatlerede gelicek olursak eğer teraviyede hesapa katıcaksak oyun sahura kadar sürecek ve sahura kadar ayakta kalmak istemeyen oyuncularında var olduğunu düşünmemiz gerektiği için teraviyi hesaba katmadan bir raound duzenlenmesi gerekiyor o halde.
öğlen raundu 14 00 -17 00 arası benim düşüncem en uygun saatlerdir.Akşam raoundunun düşünülmesi gerektiğinden yanayım.