Ramazan Turnuvaları 2016

• Konuyu başlatan Hestai
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Barbar alımlı round kaldırılmış. Güzel olacak gibi gözüküyor şimdilik. Yarın oynadıktan sonra daha iyi yorumlayabiliriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Speedsiz bir dünya ne de güzel :D

Bugün bütün günümü arabalara pasta cila atarak geçirdim, 0 dert 0 tasa :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben profilime saldırmayın bir şey deneyeceğim yazıyorum saldırmıyorlar sağolsunlar :D Ben de kimseye saldırmıyorum öyle takılıyorum :D 0 dert 0 tasa :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu hafta premiumum olmadığı için giremedim fakat w35te kasıyorum bir sonraki gelirim =) Güzel eğleniyorduk =)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ramazan sonuna kadar Hrb5-Hrb3 şeklinde mi devam edecek?
CoMa'mız haftalık olarak değişecek demişti. Gördüğüm kadarıyla bir haftadan fazla süredir aynı raund özellikleri ile devam ediyor.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ramazan sonuna kadar Hrb5-Hrb3 şeklinde mi devam edecek?
CoMa'mız haftalık olarak değişecek demişti. Gördüğüm kadarıyla bir haftadan fazla süredir aynı raund özellikleri ile devam ediyor.

Hayır aynı gitmiyor değişiyor.

Gündüz: HRB 8-5-3-0 şeklinde gidiyor.
Gece: HRB 0-3-5-8 şeklinde gidiyor.

HRB 3 ile 5'in yerleri değişti geçen haftaya göre.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bence güzel fikirmiş. Niye bu kadar alınganlık gösterdiniz Takım Lideri'm? :S En azından bir düzen var Ramazan Turnuvalarında

Oldu mu Hestai? Konuyla alakalı olması için sonuna Ramazan Turnuvası yazısını da ekledim. İnşallah konu dağılmamıştır. Dağıldıysa bir uyarınızı daha alırım closedeyes

Lloyd

Casus
ata girmiyor diye ben de girmiyorum artık gece roundlarına :)

hestai, başkan şuna sağlam banlı bir uyarı yapıştırsana şimdiden ellerin dert görmesin :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yukarıdaki uyarının devamında banımı yedim zaten Abi. İçin rahat olsun =)

Akşam raundları ilk gündüz raundları gibi olduğu için pek giresim gelmiyor barbar topluyor herkes. Ancak gün içindekine müsait olursam girerim =)

DeletedUser31753

Ziyaretçi
işten ancak akşam 11 raunduna fırsat kalıyor ondada barbar alımı açık çok zevksiz .s bu arada gökhan abi özlettin kendini

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ramazan Turnuvaları bittikten sonra tekrar bekleriz...

Tanımsız

Okçu
İyi roundlar açılacak mı ramazandan sonra ?
Premium ödüllü olsun lütfen :) Birde arada 2-3 günlük yavaş roundlar iyi gidiyor. (co-player sebestisini getirirseniz bu roundlara özel olarak)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu raundlara özel nasıl olacak? Şifre paylaşımı yasak. Bu raund için paylaşınca diğer dünyaları da paylaşmış oluyorsun sonuçta =)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
İyi roundlar açılacak mı ramazandan sonra ?
Premium ödüllü olsun lütfen :) Birde arada 2-3 günlük yavaş roundlar iyi gidiyor. (co-player sebestisini getirirseniz bu roundlara özel olarak)

Co-Player ben olduğum sürece ülkemizde serbest olmayacak, bunu Türkiye Topluluğu için serbest bırakmıyorum.
Ramazan Turnuvası günde 2 round ve bütün ay sürecek diye diğer ek olarak yapılan roundlarda ödül verilmedi. Turnuva bittiğinde hepsi normale dönecek.

Lloyd

Casus
ramazanda bitti turnuvada bitti. şu kazandığım ödülleri almasamda forum eski haline getirilse olmaz mı :) eklentiler kalsa görünüm eski haline dönse bence daha iyi olur.