Ramazan Turnuvaları 2016

• Konuyu başlatan Hestai
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Barbar alımı kapatılana kadar speed tarzım değil :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Aynen sabahları hiç güzel olmuyor. Bu sefer gizli bir nickle girip barbar toplayıp asker basmayanların hepsini yıkacağım. Zaten canım sıkılıyordu :D

Şimdi düşündüm de ona harcayacağım zamanı başka yararlı bir şeyler için harcayabilirim. Vazgeçtim galiba bu düşüncemden :D

Balondoor

Kılıç Ustası
Ata erdeme git ronisi al diyomuşsun :D duydum çok bozuldum :D iyi ki almışım köyünü :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Evet dedim :D Köyü boş bana mis çıktı şunu al uğraşmak istemiyorum dedim :D Zorla mis arası yaptırdın bana :D Sonra ordum dışarıdayken yakından mis atıp aldın tt2

Balondoor

Kılıç Ustası
Sanki ordun ve misin benden başka birisine gidiyodu :D Mis arası yapabildiğinide hiç saklamıyosun :D İnsan biraz mütevazi olur :D İyiki almışım köyünü hıh tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
saldırı çıktın o yüzden misleri attım da hiç bakmamıştım yakında köyün olduğunu bilsem önce onu alırdım tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Dün beni merak etmiş ziyarete geldi. Neymiş tek köyden mis arası yapabiliyor muymuşum :D Yedi mis arasını bana demişlerdi ama inanmamıştım diyor :D Ahhh gençlik ahh thumbdown

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi öyle deme genç felan ama tam tokatlık :D Böyle elini ateşe daldırıp yüzüne yüzüne :D

Öyle sevilir bu :D

Balondoor

Kılıç Ustası
Beni bir sen anladın sende yanlış anladın atajeam tt2 ben sen mis arası attıktan sonra anladım atabildiğini ezik sanmıştım önce :D isim felan böyle tam ezik oyuncuların ismi hani olur ya böyle forumda felan çok konuşur hiç bilmez onun gibi :D ben onu sen sanmıştım :D değilmişsin :D O değilde köyünde güzelmiş son 10 dk bende kaldı ama kaldı :D Allahtan bilmiyodun ha orda köyüm olduğunu oraya saldırı çıktın hala bilmiyosun :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok saldırı attığın köye saldırı attım 4 dakika uzaklıktaydı sen gelip bana 2 dakikalık yerden mis çıktın :D Oyunu takip etmiyordum işte :D

Ben zamanında oynadım gençlerin önünü açmak için bıraktım tt2 Ayrıca senin oyundan haberin yokken benim speed şampiyonu rütbem vardı :cool:

DeletedUser57933

Ziyaretçi
Beni bir sen anladın sende yanlış anladın atajeam tt2 ben sen mis arası attıktan sonra anladım atabildiğini ezik sanmıştım önce :D isim felan böyle tam ezik oyuncuların ismi hani olur ya böyle forumda felan çok konuşur hiç bilmez onun gibi :D ben onu sen sanmıştım :D değilmişsin :D O değilde köyünde güzelmiş son 10 dk bende kaldı ama kaldı :D Allahtan bilmiyodun ha orda köyüm olduğunu oraya saldırı çıktın hala bilmiyosun :p

yokluğun dibi :))

Balondoor

Kılıç Ustası
Yokluk herşeydir yokluk varsa her şey vardır yaşasın hakların yokluğu tt2

Balondoor

Kılıç Ustası
Yok saldırı attığın köye saldırı attım 4 dakika uzaklıktaydı sen gelip bana 2 dakikalık yerden mis çıktın :D Oyunu takip etmiyordum işte :D

Ben zamanında oynadım gençlerin önünü açmak için bıraktım tt2 Ayrıca senin oyundan haberin yokken benim speed şampiyonu rütbem vardı :cool:

bahanen güzelmiş ata lens mi tt2 :D zaten hep öyle olur :D speed şampiyonuymuş :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Ben şahidim, kanadımız bile vardı :D:D:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Oysa ben cevap vermeye bile tenezzül etmemiştim :D