Rakip klana sirküler atıp oyuncu çekme çabası ??

.AMO.

Casus
ADALET klanına bugün soda klanından sirküler gelmiş olup açık şekilde onlarla oynamak isteyen olursa klana alabileceklerini belirtmektedirler. Bende buna cevaben bir sirküler atmış bulunmaktayım.

Bu olay okadar küçük düşürücü bir durum ki sado yönetiminin şuanki ruh halini düşünemiyorum bile tamamen yalnızlık tamamen çaresizlik..

buradanda bazı şeyler söylüycem açıklıycam.

Sado klanının yaptıkları..
Dragon klanı müttefiği iken müt bozup dragona vurup sonrasında sado klanına dahil ettiler.
Bir diğer müttefiği dede klanıydı.. Dede klanını tehtip edip ya savaşacaklarını yada sado olarak onlwra katılmasını söylediler.
Çatapat klanı ile müttefikken ya sado olmaları gerektiğini yada vuracaklarını söylediler..

Dede klanının anotol klanına op yapacağı ve anatolün dede tarafından toplanacağı adalet dede sado klanı yöneticilerinin bulunduğu dc de kararlaştırıldı. Bizzat sado yönetimi anatol klanını sattı sonrasında dede klanının büyümesini istemediği için biz paktı kabul etmiyoruz sizle pakt değiliz deyip anatolü kendilerine dahil edip dedenin büyümesini istemedi. Sonrasındada zaten müttefiği dedeye vurmak istedi.. rahatdurmazın dediği abi çok kısa sürede bitirirz biz dede klanını…

müttefiklerini birçok kez vuran ve tehtit edip kendi klan ismine dahil eden bir sado yönetimi şimdi çıkıpta adalet bizi sattı demesin. Ya adam gibi oynayın yada boş muhabbete girmeyin.

burda vurulmayı hak ettiniz vuruyoruz ve vurmaya devam edeceğiz..

Ryuzakı

Yasaklı
Ağla amocuk :D

Korkup çoğunluktan yana geçmenin açıklaması bu mu?

Bende sana basit bir soru soruyorum hazır mısın?

Madem bu kadar şeyden haberin vardı ve şikayetçiydin neden bizle pakt oldun en başında :D

2 optan sonra yemedi geçtik zorba paktına desen gözümde bu kadar düşmezdin :d

*Alpagu

Yasaklı
bu kendisini gizli güç falan sanıyor. Her şeyden ilk önce senin haberin olur. Her savaşı sen başlatır sen bitirirsin doğru mu ? Seni en başından itibaren ciddiye almadım. Şu an da saçma pozlarına uyuz oldum ondan yazıyorum. Siz şu zorba ile savaşınızda zora gelemediniz ve taraf değiştirdiniz. Onda da okeyiz. Sirküler konusunda haklısın yalnızca onuda bu kadar uzatmadan yazsaydın keşke

Ryuzakı

Yasaklı
Tüm adalet klanını kapatma listesine 2 Max 3 oyuncu (başta kendin olmak üzere) sokabilmek için satmış oldun,

Aynı durumda zorba klanının da yalanları bir bir ortaya çıkıyor,

Çatapattan ve diğer klanlardan bu dünyada güzel savaş vermiş birkaç oyuncuya tabiiki de yer vereceğiz demişlerdi, amo ve adalet tarafı bugüne kadar 1 tane bile savaş vermedi makara klanını piyon olarak kullanıp arkada boş beleş gelişti buna rağmen ilk ve tek gerçek savaşları olan zorba savaşında 2 op yedikten sonra korkudan paktını satıp zorba paktına sığındılar bu olay sadece bunlardan ibarettir nokta.

komedian

Baltacı
Tüm adalet klanını kapatma listesine 2 Max 3 oyuncu (başta kendin olmak üzere) sokabilmek için satmış oldun,

Aynı durumda zorba klanının da yalanları bir bir ortaya çıkıyor,

Çatapattan ve diğer klanlardan bu dünyada güzel savaş vermiş birkaç oyuncuya tabiiki de yer vereceğiz demişlerdi, amo ve adalet tarafı bugüne kadar 1 tane bile savaş vermedi makara klanını piyon olarak kullanıp arkada boş beleş gelişti buna rağmen ilk ve tek gerçek savaşları olan zorba savaşında 2 op yedikten sonra korkudan paktını satıp zorba paktına sığındılar bu olay sadece bunlardan ibarettir nokta.

kapatma listesini benden daha iyi biliyon valla.
Bizim çatapattan kimler kapatır listesi vardır sende söylesene :D

.AMO.

Casus
Dedi müttefiklerine vuran sado klanının boş oyuncuları :)

zorba ile olan savaşımız 2 op değil bu arada çok daha fazlası gerçi bunun bir önemi yok şuanda beraber size vuruyoruz :))

Adalet savaşmadı diyenler world basından beri müttefiklerini vuruyorlar :)) dede klanıyla müttünüz biz onlara vurmak istiyoruz neden dediniz olm mesajlar duruyor inkar etmeyin :) müttefikken anlaşmanız varken vuracağız dediniz bu ss leri attım dede klanına. Dragonla müttünüz neden onlara vurdunuz ? Dragona vururken sizi destekleyen dede klanına neden vurmak istediniz ?

Yada kısaca su zamana kadar hangi klanla savaştınız ve savaştığınız klan hesap sildi oyunu bıraktı hadi bunu diyin görsün herkes :) kazandığınız savaş yok

bizler world basında neşter klanıyla savaştık sonrasında bu klan dağılıp börü siyah sancak ve 1-2 klan olarak yeniden kuruldu onlarla savastık kazandık. Sonrasında afyokla savastık bu savasıda kazandıkpeki siz ???

.AMO.

Casus
Ağlama sesiniz 66 da değil tüm wlerde duyuluyor artık :)) ağlamayı bırakın çene yapmayı bırakın ozaman belki savaşabilirsiniz :)))