Raki

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56305

Ziyaretçi
aynen klandan atılmadan koyum alındı hatta arkadaş listesinde hala ekliyken ayrıca blood kanka yaşım 32 herhalde aynı yaştayız istersen sahiplenmeden once olayı bir arastırsan bir sorsan derim ne dersin mantıklı olan bu değilmi?

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen klandan atılmadan koyum alındı hatta arkadaş listesinde hala ekliyken ayrıca blood kanka yaşım 32 herhalde aynı yaştayız istersen sahiplenmeden once olayı bir arastırsan bir sorsan derim ne dersin mantıklı olan bu değilmi?

bişey demedim ki niye sinirlendin

DeletedUser55647

Ziyaretçi

yok atıp aldık yahu öyle deme lütfen nasıdal aldık ama çatur çutur köyünü abi nasıl kestik sen offline ken ordunu 600 tane hafifciğini ayyy çatara çutara nasılda hoşuma gitti bir daha olsa 2 kere daha yaparım resmen....

DeletedUser56305

Ziyaretçi
sinirlendmedim sinirlediğimi nereden çıkardın ?

DeletedUser56305

Ziyaretçi
o bir kere olur yavrukuş ben seni otturmeden once sen biraz daha havalan bakalım.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
ahahahahaahaahae seviliyosun iso :D

sende canım <3

sinirlendmedim sinirlediğimi nereden çıkardın ?

yok yok kız ya kız böyle olmaz düşünsene köyün çok güzeldi ve suanda bize ait oleyyyyyyy harikaaaa bomba bir köy bayılırım akademisi bile varmış hee offf kafana vura vura aldık köyünü boş anını bekledik bütün klanımdakilere aynısını yapıyorum kafasına vura vura sallaya sallaya alıyorum.. tak tak takkk....

DeletedUser56305

Ziyaretçi
pusuladan i. gibi korkuyorsun ikinci koylerini alt tarafta alıyorsun bakalım daha ne akdar daha kaçacaksın.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
pusuladan i. gibi korkuyorsun ikinci koylerini alt tarafta alıyorsun bakalım daha ne akdar daha kaçacaksın.

eveeetttt nerden bildin it gibi korkuyorum uyyyyyy tir tir titriyorum offffff ayyyyyy oyyyyyy ( birdahaki mesaja ohhhh yazanın dili kopsun :D )

DeletedUser56305

Ziyaretçi
ata ata klanda adam kalmıcak başka klanlara sıgınırsın biri yazmıştı zaten forumda klanını bana satmayı teklif etti diye oyle yaparsın.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
ata ata klanda adam kalmıcak başka klanlara sıgınırsın biri yazmıştı zaten forumda klanını bana satmayı teklif etti diye oyle yaparsın.

evet 1 şişe rakı ısmarla sanada satarım sdlgkmasşlfmasilşgasdfas

DeletedUser56305

Ziyaretçi
gerek kalmıcak zaten yakında dağılırsınız .

DeletedUser

Ziyaretçi
dagılırsakta sileriz :D:D niye dert ettiin abi bu kadar c6 ya gireriz iso c6 da ben klan kuruyorum ekibim yok üye alımına basladım arkadas bul bana :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
asdnmbgamsna dgöça föça
random randomluktan çıktı bu nedir :d asdasff oldu bitti işte bu :D