RAKI Raporlar...

• Konuyu başlatan DeletedUser38531
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38531

Ziyaretçi
Operasyonda ben yoktum bile ne kuyruk acım olacak. Size dair hatırladığım en son w17 de sizin türevlerden biri yine aynı terbiyesizliği yapıp boş konuşmuştu 2 hafta süre vermiştim yanına geldikten sonra , 1 hafta sonra bahane bulup çekip gitmişti. Tabi ahlak, etik falan size uzak şeyler olduğu için direk kuyruk acısına bağlaman normal ama söz konusu oyunsa senin çapın yetmez bana. Biz bu oyunun oyun olduğu bilinciyle oynarız, yenilirsek tebrik eder düzgünce karakterimizle gideriz. Köy dediğin alınır verilir ama karakter dediğin gidince o kadar kolay gelmiyor. Edebim el vermez edepsizlik yapana susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene demiş Yunus Emre. Bundan sonra size verilecek en güzel cevap. Nasılsa zamanı gelince sizinde konuşmaya yüzünüz olmaz.

ahaaahaha evet çok belli gerçekten görüyorum inanki eğer pusulada bize karşı oynayıp bi kusurumuzu gören biri varsa çıksın şuanda ? bütün pusulayla mesajlaşmalarımı sizden ayrılan elemanların bana yazdıklarını hala klanınızda olup casusluk yapmak isteyen adamlara kadar buraya attırtma bana delikanlı... o zaman birçok şeyden yoksun olursun ben ki dürüst geçsin diye savaş oyundan zevk alalım diye adam akıllı göreceğin en namuslu şekilde oyun oynuyorum ve oynatıyorum yani kısacası seni oyun diye oynarım emin ol ;)

ne multi ne ko ne *** ??? sizde hepsini şuraya sırayla yazarım bi şikayet opu yapsam en az 10 kişi en kötü bakıcıdan ceza alır yapmıyorum neden ? oyun ya gittiği yere kadar...

Eyyy koskoca pusula bu tür dengesizlerin laflarıyla dolup ego yaptıysan ne yazık bende biliyorum büyük bir klan oldugunu hafife alsam karşına çıkmam şimdi gelin de ona göre yorum yapın bana...

Bayılıyorum boş vaadlere varya :):):)

Yazan Klozet* forumda biraz şey etmişlerde ( forumda multi yapmaya çalışmış *** kullanırken yakalanmış ) iyi oyunlar...

DeletedUser

Ziyaretçi
iOCM6mZ.png

bXZAiBK.png

3J41N18.png

FPRvU6G.png

fkyyafC.png

P5mZvAd.png

9bKM18R.png

t8jeBiX.png

SejJXV0.png

Bicv7l3.png

0TAiL2M.png

MRtyFD7.png

lY59jDl.png

eLGbkLt.png

eIQNvV3.png

KlmnElP.png

igueroT.png

proSRDC.png

Gp18qIt.png

G0JXyNv.png

1ww1fqL.png

pKBHJcd.png

vIOfTRv.png

DMHNDzR.png

CCk8vuM.png

CX3z6E8.png

MwV5UmV.png

OPscrm4.png

g6nWraw.png

ZwOr0RW.png

nMndr3g.png

F3U2njN.png

BpBqkfj.png

8rUz3iu.png

JscX1N7.png

E4gdueJ.png

uxDsVw3.png

oxY6UFj.png

sSV0fCZ.png

EEty8rP.png

V840oqu.png

XvlrZ84.png

1yNQSWy.png

XqY0fVQ.png

J1QThn0.png

avDpL7N.png

uU21DH1.png

TgIicLq.png

RQFwowu.png

OtiJVSB.png

Bazı raporlar eksik bazı raporları 2 kere atmıs olabilirim cünkü toplamak cok zor oldu herkesten tektek :D

DeletedUser38531

Ziyaretçi
raporları ben görmüştüm zaten haliyle :p ama burda göremeyen birkaç kişi var onlar için bir daha düzenleyecegim...

pusulayı tebrik ederiz güzel bir op yaptılar gerçekten fakeler bu asamada bile gayet idealdi bu sebepten ötürü birkaç raporda kayıp oldu e premıum kullanmayan arkadaslarımız falanda var..

operasyon hakkında genel yorumumuz ise tekrar tebrik ederek geçerli bir op yaptıklarını söylüyoruz koordineleri saldırılar fakelerin cıkıs saatleri kamiler vs vs gayet hoştu fakat saat ve gün seçimleri çok yanlıştı gerçekten kısaacsı bu operasyonu pusula yaptı ama biz karlı çıktık ve misliyle biraz uyanıklık yaparak birkaç strateji öne sürdük ve ara yaptık bol bol elbette ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
ara yapmamızı sıkıntıya sokmak icin yaklasık mis girişlerini saat 3 e ayarlamaya calısmıslar sanırım anladıgım kadarıyla hepsi hemen hemen 3 te girmeye calıstı

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Başta Fio Montana Olmak Üzere Tüm Rakı Klanını Tebrik Ederim tt1 Güzel Raporlar tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
teşekkür ederim ortak :D benim köyden yagmaları yollicaktın bana tık yok hala :D