Raconn

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Galaksi klanı başkanlık koltuğuna oturuyorum.

Diony sos: Arkadaş,orasi oğuzun yeri

Osmanbey06 : Oğuz abi artık yok kardeşş

Diony sos : Bir yıldır bu klan başkanı benim. Oğuz yoksa kaldır lan nickini. Bu koltuk benimmm

Osmanbey06: Oğuz abi sevdiğimiz bi abimizdi. Kurnaz adamdı. Savaşmayı çok iyi bilirdi,mesela ben bilmem.

Mustafanın köyünü aldırırdı. Ben aldırmam. Kasılamayan arkadaş 'abi barbar köy alayım mı' dediğinde mesajlarını silerdi. Ben silmem

Laf dinlemeyene forumda atar yapardı. Ben yapmam. Onmylove sevdiğimiz bi abimizdi ama op köylerini de bi değişik dağıtırdı. Köyler döner dolaşır yine onun elinde kalırdı. Benim kalmaz. Bizde düşmanın ordusu kesilir. Herkes misi yettiği kadarını alır

Oğuz abim bağlantılarını gizlerdi. Ben casuslarimi gizlemem. Abim ekibi ciddice ama biraz da başına buyruk yonetirdi. Ben whatsapp grubunu kurduğumda şöyle bi bakarım arkadaşlara. Yetki sende kalsın kardeş,hesap silme yeter

PiiiKaaaÇuuuuu

Mızrakçı
ya 42 acildiktiktan sonra ben ezeli tekrar izliyim diyodum ama vazgectim bunu gordukten sonra...
AYRICA BIR DIZI FILIM YAYINLANMADAN ONCE CIKAN AKILLI ISARETLERI DIKKATE ALALIM LUTFEN O +18 BOSUNA KOULMUYOR ORDA...

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Aklına gelebilecek her maddeyle aram da bir ilişki geçmiştir çeşit çeşit şey denedim bu kafaya varamadım Allahını seviyorsan ne kullanıyorsun bende istiyorum ondan

aslankilic

Yasaklı
adam haklı beler dagılın saka bı yana bız op yedıgımızde bı tek oguz koy alıyordu hak vermıyor degılım smdı :D :D

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Bu kafayla epey bi zaman yaşar desem yalan olur. 1 ay yaşar 2 ay yaşar sonra torbacı suçlarız ne verdi deriz birinin başını yeriz :D:D

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Sm
Galaksi klanı başkanlık koltuğuna oturuyorum.

Diony sos: Arkadaş,orasi oğuzun yeri

Osmanbey06 : Oğuz abi artık yok kardeşş

Diony sos : Bir yıldır bu klan başkanı benim. Oğuz yoksa kaldır lan nickini. Bu koltuk benimmm

Osmanbey06: Oğuz abi sevdiğimiz bi abimizdi. Kurnaz adamdı. Savaşmayı çok iyi bilirdi,mesela ben bilmem.

Mustafanın köyünü aldırırdı. Ben aldırmam. Kasılamayan arkadaş 'abi barbar köy alayım mı' dediğinde mesajlarını silerdi. Ben silmem

Laf dinlemeyene forumda atar yapardı. Ben yapmam. Onmylove sevdiğimiz bi abimizdi ama op köylerini de bi değişik dağıtırdı. Köyler döner dolaşır yine onun elinde kalırdı. Benim kalmaz. Bizde düşmanın ordusu kesilir. Herkes misi yettiği kadarını alır

Oğuz abim bağlantılarını gizlerdi. Ben casuslarimi gizlemem. Abim ekibi ciddice ama biraz da başına buyruk yonetirdi. Ben whatsapp grubunu kurduğumda şöyle bi bakarım arkadaşlara. Yetki sende kalsın kardeş,hesap silme yeter

Masterpiece :D