RA VS PAŞA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

erenbeyy

Acemi
Herkesin delikanlica bir savaş vermesini yeğlerim. Niddayiz da ne karşılığı köylerini nostraya saliyor bilmiyorum ama Allah herkese dik duruş nasip etsin. Hepinize başarılar dilerim

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Evet öyleyse komik bende güldüm ama sonradan profil yazısını aklıma geldi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Vefat eden kişi olduğunu bilemeyiz sadece olabilir diye buradaki insanları uyardım bilmeye bilirler söyledikten sonra zaten yazdığı ortada yukarıda okuya bilirsin kimse vefat eden kisi ile dalga geçmez kimsede dalga geçmez yani boşa tepki verme bize başınız sağ olsun

Khaos X

Okçu
vefat eden bir insanı senin gibi sevilmeyen ve millete küfür eden biri profil fotosu koymazsa daha mantıklı olur .. daha böyle kendi celişmeyen kisiler koyarsa daha iyi olur
yoksa senin gibi denge sorunu olan biri koyması sıkıntı

JohnWick.

Casus
başınız sağolsun çirkince yorumları karakterlere bakıp devam edin çünkü cevap vermeye bile değmezler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Okuyup okumadan yorum yapma kimse bilemezdi o fotoğrafın kimse vefat ettiğini bilemez aklımıza gelince buraya zaten öyleyse sözümüz geri diye yazanlar oldu bilemiyoruz gördüğümüzde zaten adam gibi baş sağlımızı diledik

JohnWick.

Casus
anlaman hoş biraz geç oldu ama olsun ayrıca şu fotoğrafını lütfen değiştir artık sıktı

**Sabbah**

Kılıç Ustası
@niddaayiz çok özür dilerim diğer cevapları sonradan okudum başınız sağolsun Allah rahmet eylesin :/

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Maykk

Okçu
Not: Ra-paşa savaş ilanında olan klanlar dahil edilmiştir

Ra:

Klanlar: RA---X, R.A.
Paşa:
Klanlar: PAŞA, PAŞA22, PAŞA 2, PAŞA4, PAŞA5, PAŞA3
Savaş ilanından itibaren toplam fetihler:

Ra:
410
Paşa: 850
Fark: 440

chart

Karşı taraftan alınan köyler:

Ra:
64
Paşa: 111
Fark: 47

chart

Fetihlerden kazanılan puanlar:

Ra:
1,424,504
Paşa: 3,380,815
Fark: 1,956,311

chart

Karşı taraftan fethedilen köylerden kazanılan puanlar:

Ra:
466,038
Paşa: 600,238
Fark: 134,200

chart

Kendi yorumum: 134.000/47=2851. Paşa biraz önde ancak düşük puanlı köylerle açmış farkı. Ranın alt kolu iyi direnirse her şey değişebilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.