R4gn4r

• Konuyu başlatan Deleted User - 5562792
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Exittaki oyuncular her şeyi sineye cekiyor galiba.
Yarın bir gün kapağın bir gece onları vurduğunda olduğu gibi savaş biterse exiti toplar stalker ekibi,çünkü kendisine Truva atmasi korkusuyla devam etmek istemez bir hiçbir klan diye düşünüyorum

Ya tutarsa diye yorum yapmaya devam mı ? :) Bu konuda gerekli açıklama bana düşmezdi ama kendi gözlemlediğim kadarıyla yazacağım. Exit pre gücüne dayanarak Stalker ile vuruşmak istemiş. Yukarı maydonozdan gelen 3-5 sav karşısında Stalker üyelerine Galaxy argodan ve kapaktan savlar gelmeye başladı. Aynı zaman da kapak klanı da exiti 2 defa vurdu. Güneybatı da vefa lofa rüzgarıni önlemek isteyen exit ordan da sav alamadı. Şimdi dünyanın öte ucunda olan bir klan için basılan o kadar premium çöpe mi gidecekti :) aynı zaman da exit cephesinde crystalize Stalker savaşında pre yakmazken, exit Stalkerle yolları birleştirdikten sonra pre yaktığı gözlemlendi. Bunun sebebi sanırım eski dostlar düşman olmak istememiş. Başka birşey de olabilir tâbi. Exit başkanı da forumda zaten Stalker de abilerimiz ablalarimiz var yüzlerini kara cikarmayacagiz tarzında yazıları oldu.

Hikâyenin başına gelelim kıta rahatsızlığı nedeniyle köye binaya giden maydonozlar orduya gidip gerekli savunmayı ayarlamış olsaydı belki de şuan da işler çok farklıydı. Son olarak kendi görüşüm
Üzgünüm. Çok beklediğiniz Truva gelmeyecek.

Buraya bırakayım. "Ben demiştim" demek istemiyorum :)

Kral Bau

Kılıç Ustası
Ya tutarsa diye yorum yapmaya devam mı ? :) Bu konuda gerekli açıklama bana düşmezdi ama kendi gözlemlediğim kadarıyla yazacağım. Exit pre gücüne dayanarak Stalker ile vuruşmak istemiş. Yukarı maydonozdan gelen 3-5 sav karşısında Stalker üyelerine Galaxy argodan ve kapaktan savlar gelmeye başladı. Aynı zaman da kapak klanı da exiti 2 defa vurdu. Güneybatı da vefa lofa rüzgarıni önlemek isteyen exit ordan da sav alamadı. Şimdi dünyanın öte ucunda olan bir klan için basılan o kadar premium çöpe mi gidecekti :) aynı zaman da exit cephesinde crystalize Stalker savaşında pre yakmazken, exit Stalkerle yolları birleştirdikten sonra pre yaktığı gözlemlendi. Bunun sebebi sanırım eski dostlar düşman olmak istememiş. Başka birşey de olabilir tâbi. Exit başkanı da forumda zaten Stalker de abilerimiz ablalarimiz var yüzlerini kara cikarmayacagiz tarzında yazıları oldu.

Hikâyenin başına gelelim kıta rahatsızlığı nedeniyle köye binaya giden maydonozlar orduya gidip gerekli savunmayı ayarlamış olsaydı belki de şuan da işler çok farklıydı. Son olarak kendi görüşüm
Üzgünüm. Çok beklediğiniz Truva gelmeyecek.

Buraya bırakayım. "Ben demiştim" demek istemiyorum :)
1608647101507.png
;);)

Fazla pre harcamasın karakteri çöpe gidiyor

Neden ? Sancak gibi direnmeyip yanında pre basanlari düşünmeden sizin oraya ışın atmaları mı gerekiyordu ?

Bu arada sancak ekibine bir lafım sözüm yoktur. Olayları dış pencereden değerlendirerek bu soruyu soruyorum. Galaxynin pre üstünlüğü ve kadro kalitesi açısından üstünlüğünü biliyorum.

Galaxy ile sancak bir nevi de olsa ezeli düşman sayılır arada hatri sayılır dostlar olduğu için.. tâbi ki de bir araya gelmeleri mümkün değildi.

Exit ile stalker arasında geçmişten gelen bir problem bildiğim kadarıyla yok. Şahsi sorunları olanlar hariç.

Şahsi sorunu olanlar da işin profesyonel kısmını düşünüp, birbirlerine tâbi ki de bu dünya da eyvallah çekecekler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.