RİBAT

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Anatol klanlarının tanıtımında "Rakibine karşı duyduğu saygı"dan bahsetmişsin, ama anladığım kadarıyla sen anatol klanlarından değilsin :)

Saygıyı rakipler hakeder. Bu world düşman saygı duyulmayacak kadar alçaktan uçuyor :)) Rakip ile düşman arasında bir çok değer var bu değerleri çiğneyene de hakettiğini vermek boynumun borcudur :))

*Alpagu

Yasaklı
Anatol klanlarının tanıtımında "Rakibine karşı duyduğu saygı"dan bahsetmişsin, ama anladığım kadarıyla sen anatol klanlarından değilsin :)
Saygı görmek için önce hak etmeniz gerekiyordu. Bazı oyuncularınız hariç geneliniz bir değişiksiniz

*Alpagu

Yasaklı

Saygıyı hak etseydiniz eğlendirerek gönderirdik ama şimdi tokatlayarak göndereceğiz. Boşuna saygı bekleme şahsım adına söylüyorum benden size saygı yok.

Sky4Life

Acemi
Seni biraz daha konuşulabilir diye düşünmüştüm ama yok yok benim boşuna harcayacak vaktim yok hele ki bu seviyeye :)

Senin de hakettiğin bu ;

Eklentiler

• images-2.jpeg
    images-2.jpeg
    18,2 KB · Görüntüleme: 0

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Seni biraz daha konuşulabilir diye düşünmüştüm ama yok yok benim boşuna harcayacak vaktim yok hele ki bu seviyeye :)

Senin de hakettiğin bu ;

Seviyeden bahseden 31 yaşındaki abimize bak sen bana çöp kovası demek istiyor hahahah Ya hocam bir şey diyim mi ben seni ciddiye alamıyorum Neden biliyor musun seni yöneten adamlar bize zamanında çok konuştu biz ciddiye alıyorduk boş çıktı Başı böyle olanın kuyruğu nasıl olur diye düşünerek vakit kaybetmek istemem. Oyundaki son günlerinin tadını çıkar :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Şekil A.
Sen gençliğinin verdiği heyecanla konuşurken bile sana kötü konuşmadım. Ki w59 da seninle bir telefon görüşmemiz olmuştu diye hatırlıyorum gayet efendi konuşuyordun. Buralara gelince sana bir şeyler oldu.
Ne konuştuk w59 da vallahi hatırlamıyorum beni bilen bilir hiç bir zaman rakibime aşağılamam

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ben w59 da oynamadım ki barbar topladım bir ihtiyaç olduğunda durmuş abi ile kavga ederdim :D