Puzzle Oyunu

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
2. Edit:
wMaR5a.jpg

Şu kanatlara bak ya. tt1

[video=youtube;WVegcnZ4BIs]https://www.youtube.com/watch?v=WVegcnZ4BIs[/video]

DeletedUser614

Ziyaretçi
Lanet olsun Mayıs bir puzzle istiyorum ya sadece bir puzzle :D

Ortalama Biri

Misyoner
Hani moralini bozmak istemem ama bazı kişiler seçilmiş kişidir ve doğal yeteneği vardır. O yüzden istediğin kadar 2000lik puzzle çözebilirsin. Çözdüğün puzzle'lar ancak aradaki süre farkını kapatır :cool:

Black Swan.

Markiz
Kendinden daha iyilerinin olduğunu görmen için de seçilmiş bazı kişiler var ki o da şuan bu postu sana yazıyor
Üzülmeni istemiyorum ama başarmak kadar başaramamak da bir sonuçtur ve herkesin bunu da deneyimlemesi gerekir
Önemli olan nasıl mücadele ettiğindir.mücadele diyorum çünkü zorlanmaman mümkün değil.ya işte böyle insanlar da var. Şimdi farkındalık zamanı
Geriye yaslan ve derin nefes al, yenilginin de tevekkülünü sevgiyle kabul et ve özgür bırak evrene. Bak nasıl rahatlayacaksın. :rolleyes:

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Puzzle özürlüsü dedikleri biri varsa o da benimdir sanırım. Büyük olanları geçtim küçük olanlarda bile zorlanıyorum. :p

Ortalama Biri

Misyoner
İnançlı kişileri yenmenin hazzı daha bir güzel oluyor.
Kazanacaklarını düşünüp kanın son damlasına kadar savaşmaları ve ne kadar çabalasalar da kaybettiklerini görmesi... anlatılmaz bu duygular. Herkes bu duyguları da yaşayamaz. Karşımda böyle insanları çok gördüm. Hepsi sinir harbinden tek tek yok olup gittiler.
Eğer yenilgi ağır gelmeyecekse ve bu üzüntüyü kaldırabileceğini düşünüyorsan müsait olduğun bir akşam düello yapabiliriz burada. Tabii korkmuyorsan :cool:

Black Swan.

Markiz
Yukarıda yazdıklarına sonuna kadar inandıgım için seni düelloya davet etmiştim
Ama diger yandan da ne kadar hassas oldugunu ve yenilgiyi sukunet ile karsılayamayacağını düşündüğümden senin adına endişelerim var.
Öncelikle yenilgi karsısında sakin duracapına ve kendini yemeğe vurmayacagına beni ikna etmelisin.
Bak daha gençsin önünde uzun bir yol var başarısızlıgı bu kadar erken deneyimleyecek olman seni erkenden olgunlastırıp içindeki çocugu öldürebilir.
Ben her açıdan çok düşündüm.
Kendine olan bu inancını yıkıcak olma fikri beni derinden yaralıyor.
İstersen bu konuyu uzun süre sümenaltı yapıp hiç konusmayabiliriz.
Şimdi bana katılıyorsan bilinçaltı temizliği yapalım ve bunları unutalım.
Oommmm

Ortalama Biri

Misyoner
Pekala meydan okumanı kabul ediyorum. Bu akşam 11-12 halı saha maçım var. Onun dışında müsaitim diğer akşamlarda. Günü sana seçtiriyorum çünkü yenildiğin zaman günle ve modunla ilgili bahaneler bulmanı istemem.
Ayrıca içimdeki çocuğun ölmediğini gördüğüne göre bunu daha önce başarmış birisinin olmadığını da fark etmiş olmalısın.
Ben yenilsem de (-ki çok nadir olan bir doğa olayı) sakinliğimi koruyabilecek kadar otokontrole sahip birisiyimdir.
Yalnız düelloya başlamadan önce de şunu belirtmek isterim. Daha önce oynadığım oyunlarda insanların sinirlenip masan kalktığına çokça şahit oldum ve en büyük zevkimde budur. İnsanların beni yenemeyeceğini anlayıp kaçıp gittikleri andır.
Umarım bu yenilgi seni puzzle'lara küstürmez. Güzel bir hobinden olmanı istemem.

Black Swan.

Markiz
Tebessüm ettim delikanlı. :)
Ben de senin kadarken yani yolun başındaacafafafa böyleydim.
Magrur burnundan kıl aldırmayan ben ben ben diyen taa ki biri geldi beni evirip çevirip yere serdi tamam dedim selin dur. O iş öyle değilmiş böbürlenme senden de iyileri var.
Good luck

Ortalama Biri

Misyoner
=)) Başta dediğim gibi bazı kişiler emeğiyle bir yere geliyor bazıları doğal yetenekleriyle. Beni senden ayıran nokta da doğal yetenek kısmıydı. O yüzden hezimet yaşasam bile hiçbiri ağır olmadı ufak bir fark oldu. Aramızdaki farkı oyundan sonra daha iyi anlayacağına eminim.
Bol şanslar. Çünkü buna ihtiyacın olacak :cool:

Black Swan.

Markiz
Yeteneğini kullanmak emektir
Düşünmek hamle yapmakta
Okulda en iyi olduğum ders geometri idi
Hani şu hiç bir rakamsal deger yokken üçgenin açılarını pıt pıt bulan o kişi o akıllı bıdık hep bendim.
Zehir gibi oldugumu kim sölüyordu ya çıkaramadım absjsksk :rolleyes:

Ortalama Biri

Misyoner
Demek istediğim şey ben 1 emek verip 5 iş yaparken yeteneği olmayanlar 5 emek verip 4 iş yapabiliyor. O yüzden seni yenerken zorlanacağımı sanmıyorum.
Sadece geometri değil. Ayrıca matematikte de en iyisiydi. Hatta sadece okulda değil dershanede bile en iyilerden birisiydim. Geometride sorudaki sayılara bakıp hiçbir işlem yapmadan doğru seçeneği bulduğum için hocalarım ve arkadaşlarım şaşırıyordu :cool:
Boşver o kısmı fazla kurcalama :p :D