Pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser58282
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Öncelikle merhabalar herkese.

Lafı hiç uzatmıcam ALARM klanlarını tebrik ederim bu seviyeli ve saygılı savaş için her iki tarafada teşekkür ederim.

Oyuna devam etmek isteyen arkadaşlar olmuş onlarada başarılar dilerim.

Herkese iyi akşamlar.

DeletedUser23545

Ziyaretçi
Alarm klanını tebrik ediyorum savaş gerçekten güzeldi.

geride kalan arkadaşlara başarılar diliyorum.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Tebrik mesajı adına bende sizi tebrik ediyorum. Bi dahakine daha sağlam bir pusula görücez sanırım :D

DeletedUser58404

Ziyaretçi
eğlenceli olduysa ne mutlu
herkese iyi oyunlar
bu oyun anlayışı tüm worldlerde olması temennisi ile

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Pusula beklenenden az performans gösterdi. Kadrolarının tam olmadığına şimdi inandım :D Çünkü bu kadar büyük bir klanın op yapamadan yenilmesi mantıklı değil. Başka dünyalarda savaşmak dileğiyle. Güzelce tebrik ederek biten bir savaş görmek beni sevindirdi :)

DeletedUser39001

Ziyaretçi
alarm klanını tebrik ederiz oyuna devam eden arkadaşlara başarılar..

DeletedUser47241

Ziyaretçi
biz teşekkür ederiz Pusulaya herzaman saygımız vardır inşallah başka worldlerdede sizinle oynamak nasip olur

DeletedUser38721

Ziyaretçi
Üç adamın dışındakiler adam deyil mi as kadronun çoğu vardı.

egElif.

Baltacı
Üç adamın dışındakiler adam deyil mi as kadronun çoğu vardı.

Öncelikle Alarm ve Rakı klanlarını tebrik ederim. Savaştılar kazandılar. Bahanelere sığınmak için yazmıyorum ama ka-bar adlı şahıs senin algı problemin varsa bunu bize farkettirmeden uzaklaş lütfen. Pusulada güçlü bir kadro vardı üyeler güçlüydü ama organize olamadı niye mi dersin? Bazı kişiler vardır klanı organize eder. Bazı kişiler vardır en zor zamanlarda sorumluluk alır ve gecesini gündüzüne katar. Bu durumlar eksik kaldığından dolayı tam güçlerini gösteremediler. Bir klan operasyon yapamadan oyunu bıraktıysa ve savaşta geri kaldıysa zaten bu açıklamaları destekler. Yani kimse şu andaki Pusula üyelerini kötü oynamakla ve kötü oyuncu olmakla suçlamıyor. O yüzden saçma sapan yorum yapmadan önce düşünün derim.Geride kalan Pusula üyelerine ve Alarm klanına başarılar dilerim.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
ikili diyaloglar arasında illaki sıkıntı oldu, teşekkür ederim ben kendi adıma PUSULA ekibine

Atalet

Mızrakçı
Oynanırken yorum atıp mağlup olunca forumda görunmemek olmaz.Malesef çok tepkisiz bir yenilgi oldu alarm klanı bence bu galibiyetten bir keyif almamıştır ben dahil birçok arkadaş kötü bir performans gösterdi.Rakı klanı ıle savasımız alarma görece daha hareketlıydı eminim karşı tarafta keyif almıştır.Bu seferlik böyle oldu son darbe alarm klanından gelsede rakı klanı bu surecın temel taşlarından bırıydı onlarıda es geçmek olmaz.İki klanada tebrikler umarım başka bir dunyada daha zevkli bir savaş içerisinde bulunuruz arkadaşlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bravo arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı tebrik eder başarilinizin devamını dilerimm

DeletedUser

Ziyaretçi
Pusula bu world kaybetmiş olabilir ama bence çok önemli bir algıyı da degiştirdi, en azından şahsi göruşum bu klana karşı bakış açım hep soguk olmuştur. Bunun sebebi kazanma şekilleridir. Benim gördugum bir kaç şeyden kaynaklı. Ama özellikle bu worldde PUSULA yenilgiyi de zafer gibi olgunlukla karşılayıp kendisine ben dahil söylenen laflara aldırmadan duruşunu bozmadan veda etmiştir. Belki bu sercanın olmayışından da olabilir :D Şahsım adına bu tavırlarını çok takdir ettigimi söylemek isterim ve bu worlde kattıkları renk için teşekkur ederim..

Alarm klanıda kazandıgı başarı konusun da tebrik ederim...

Kalan oyunculara başarılar.