Pusula

• Konuyu başlatan DeletedUser2758
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Pusulayla birlikte ilk defa oynuyorm ama klandaki birliktelikle aralarında yeni oldugumu hiç hissettirmediler sağolsunlar..

:D en son ben oynadığımda başka bir hesapta 2 ay sonra hesaptakinin ben olduğunu anladılar :D bir öncekindede ben olduğuma inanmadılar msnde teyit aldılar ahahaaa

DeletedUser511

Ziyaretçi
Nart geç başlamışsın bebeğim. İnsan bi selam verir abisine bi el öper bizde sana oyunda el verirdik. Olmuyor ama.

Pusuladan okuyan varsa Narta selamımı söylesin aramaz oldu hattını mı değiştirdi ne yaptı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ve Aleykum Selam, Selamini iletirim
Nart geç başlamadi 520 olmasin diye 1 hafta neler çekti bi bilsen :))
Az binasini yikmadim, madenlerine antrepo hizmeti bile verdim.

DeletedUser101

Ziyaretçi
lannn yamukkk geçenlerde seni aradım ben açmadınn .. 1 yıl önce felandı .. daha da aramadım bende :p =D

DeletedUser511

Ziyaretçi
Yamuk neyimi gördünyav. Şükür daha herşeyimiz dik merak etmeyesin :)

O kadarda yaşlanmadık ;)

DeletedUser101

Ziyaretçi
yok la harbi aradım geçenlerde senin bir numarayı ama açmadın .. sana forumdan özel mesaj attıgım sıraydı işte nesren jake le ;) sen nabıon yaşıyon mu oynuyon mu =)

DeletedUser511

Ziyaretçi
w7 de bi hesap var elimde işte geçen sene yazdan beri :)

O kadar emek verdim diye bırakamadım bi türlü :p

1600 köyü geçti sıkıyor bi yerden sonra vurdugum kendinden geçiyor :) 3 5 gunlugune hesabı bırakıp saldırılarbitince geri geliyor :D

Battal ölmüş bu ya nerde eski nart

DeletedUser101

Ziyaretçi
yaa hacı bende anlamadım kademe basıyoruz napalım .. basmadık diye geri kaldık =D köy alanların hepsi deli kademe yapmış biz asker kastık =D 520 yi geçmedik asker basalım diye 520 puanın hepsini utanmasam çiftlik puanı yapacaktım =D ama pek işe yaramadı =D eski nart inş temmuzdan sonra boş kalınca başlayacak oyuna =D şimdilik idareten nart ız =D