Pusula ve Rest Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Burgazli ben veletim diye bağırmana gerek yok biliyoruz zaten

DeletedUser24465

Ziyaretçi
La kaybol, başı rahatsız geldiyse kalk olm. Zorla oturtmuyoz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sakin olun gençler, zorla güzellik olmaz :) Şişşt uçuk hayırdır sen beni nereden tanıyorsun, kartvizit mi bıraktım sana :p

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Oyundan kuyruk acısı olanlar nasıl da belli ediyor kendini.
Gelip parazit yapıyolar şimdide şu tavırlara şu edalara bakın.

Her açtığımız başlığın içine etmek zorundamısınız ?

Son sakin mesajımdı daha ağır konuşturmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Karıştırıyor olmayasın sakın ben oyunda yokum :) Vay be ne tavır ne eda varmış bende göze hoş geliyorum sanırım :p Şurada iki lafın belini kıralım dedik insanda heveste bırakmıyorsunuz :D

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Muhabbet köşesinde takılabilirsiniz.İyi akşamlar

DeletedUser24465

Ziyaretçi
İyi akşamlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne o burada kuralları siz mi koyuyorsunuz? Nerede muhabbet edeceğiz, nerede okuyacağız, nerede çalışacağız, ne zaman çocuk yapıp altını değişeceğiz :) Şimdi siz düşünceli iyilik sever insanlar olarak bizlerin uykusuz kalmamasını mı istiyorsunuz gerçekten ? Yoksa gerçek hayatınızda tık yok bari buradaki otoriteyi koruyalım derdinde misiniz ? Oyunu bilmem ama forum güzelmiş gerçekten, kendini bir halt sanan ama küfürden başka meziyeti ve yaptırımı olmayan biçare insanlarla uğraşması zevkli :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir ara sizin oyun forumuna da geleyim ben burada böyle iseniz orada garibanlara karşı nasılsınızdır kim bilir :D :D :D Ne kadar ezik bir durum dimi karşınızda hoşlanmadığınız biri var, sözünüzü de dinlemiyor ve siz ona karşı eliniz kolunuz bağlı hiçbir şey yapamıyorsunuz :) Ne diyorlar buna acizlik mi ? :p İçinizden diyorsunuzdur siz şimdi ah sen oyunda olacaktın salardım bütün orduları üstüne :) Hayal onlar hayal ben size kova kürek alayım gidin kumda oynayın siz :D :D :D

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Abi ketçap değil mayonez olsun istemiştim ben götür bunu

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazık la çocuklara anlatıp duruyorlardı birde yok şöyle güzel oyun yok böyle iyi klan diye :) Savaş oyunu sanıyordum meğer sirkmiş burası tek yaptıkları bütün gün palyaçoları seyrediyorlarmış :)

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Maç yarın 21:00 de kaleci yok kanka senin kalecilik nasıldı

Balkonda sigara içerken bi arabada ibrahim erkalın şarkısı çaldı la,
yokluğunda varlığını özlemem gerekirken ...
kısmı yankılandı böyle sonra gitti..

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun..Bir süre oyunda yoktum özel sebeplerden dolayı..Sanırım haritanın sol tarafı masmavi olacak..sağ taraf düşünsün:):p polamik değil espiri ha hemen atıp tutmayın:)