Pusula ve Rest Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser601

Ziyaretçi
Eskiye dayanan Kadim dostlarla diplomaside Müttefiklik anlaşmasına varılmıştır.Pusula ve Rest klanlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Hayırlı olsun.
Geniş çaplı diplomasimizi bugün yayınlayacaz hayli düşmanımızda oldu.

DeletedUser212

Ziyaretçi
Hayırlı olsun 2 tarafada :) PUSULA daki dostlarımın ve Serhat abimin klanı w9 daki müttefik klanımız yani REST in aralarında yapmış oldugu diplomasinin çok can yakıcagına eminim... :)

DeletedUser5045

Ziyaretçi
hayırlı ugurlu olsun.. Allah devamını getirsin..

DeletedUser2315

Ziyaretçi
:) aşağıyı sağlama alın tabi yoksa gelemicksiniz yukarıya halen.

DeletedUser29532

Ziyaretçi
captanboyy haritayı açarsan restle müttefikliğimiz şuanlık sadece dostluklardan ibaret ve strateji sıfır olan bişeydir.

Polemik yaratmak için yorum yazmayın. Ne yapacaksanız oyunda yapın 2 gün sonra w12e gidiyoruz biz gibi söylemler görmeyim şimdiden söyleyim.
Güzelce atak mı yapıyosunuz savunmamı yapıyosanız oyunda yapın.

DeletedUser20448

Ziyaretçi
2 klan içinde hayırlı olsun
daimini dilerim inşallah

DeletedUser2315

Ziyaretçi
ne adamlarsınız ya :) yorum bilw yaptırmıcaksınız elinizden gelse neyse ki yanıtla butonu cıkıyor ahaha :D evet gidecez shoeumuzu yapacaz dalgamızı gececezz gidecez bizim mio luk hesaplarda gözümüz olmaz ahaha :D

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Hahahaha. Shoenuzu yapın bakalım, böyle basit bahanelerin arkasına saklanmanın anlamı yok gençler. Bizim buralarda ona bayan gibi kaçmak diyolar. hahha

haha.

DeletedUser29532

Ziyaretçi
2 tane ordu atmak show olup dalga geçmek olmuş.
Mecbur gidecekseniz kalıp savaşmanızı beklemiyorum sizden.
Kalıp savaşacak kudreti kendinizde buluyosanız gitmezsiniz bu da son sözüm

DeletedUser

Ziyaretçi
La benim bildiğim pusula hep kuzeyi gösterirdi, sizin ki nedense aşağı dönmüş ucu toprağa bakıyor ölecek mi ne :) Kendinize dikkat edin gençler yaşa, taşa, başa oturmayın soğuk çeker :p

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Sen başa oturmuşunki bak soğuk soğuk espriler yapmaya kalkışıyosun burda. Hadi kaybol, kirletme başlığı.

DeletedUser

Ziyaretçi
He la he :) Demek bütün veletler o yüzden sizle takılıyormuş, kafalar uyuşuyor tabi :p