Pusula-telli savaş raporlari

Geçen gün kareastan biriyle mesajlaşırken "w16'daki gibi burada da olunca radyoya felan çıkmazsın" diyordu. Şimdi ben de diyorum ki ne olmuş w16'da gsavdasfa :D

w16'da şu an Pusula yönetiminden kimse yok. Daha önce bizimle beraber oynayan arkadaşlarımızdan bazıları orada oynuyormuş. Kendilerini başarılarından ötürü tebrik ediyorum.

DeletedUser43053

Ziyaretçi
Bir PUSULA üyesi değilim ama şunu söyleyebilirim ki PUSULA klanı bu oyuna nadir gelen klanlardandır..

Pusula klanıyla telliye karşı olan oplarımız halen devam ediyor ve gayet başarılıyız. Telli bitti artık..

LOFA Sifteri

Okçu
Bende eski bir telli üyesi olarak pusula klanını ve yönetimini tebrik ederim fakat telli klanın birden bu kadar fazla darbe almasının tek bir sebebi vardır oda bütün dünyanın birden telliye op düzenlemesi değil opların bütün yönetim kadrosunun vize haftasına denk gelmesiydi.Yoksa telli gibi bir klan hayatta dağılmazdı ama yinede pusulayı tebrik ediyorum abiler iyi işti..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrik ediyorum Pusula klanını .. Ne kadar başlarında as yönetim olmasada iyi iş çıkardılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
guzel bi savas oldu demek isterdim ama beklenilenden daha az dayandılar...tabi muttefiklerimizinde hakkını yememek lazım iyi bi dayanısmayla telli 16. dunyada silinme noktasına geldi..her ne kadar as yonetim olmasada 57. alay (yener abi )hakkıyla bu isi goturdu ve pusula 16. dunyada esmeye dewam edecek :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende eski bir telli üyesi olarak pusula klanını ve yönetimini tebrik ederim fakat telli klanın birden bu kadar fazla darbe almasının tek bir sebebi vardır oda bütün dünyanın birden telliye op düzenlemesi değil opların bütün yönetim kadrosunun vize haftasına denk gelmesiydi.Yoksa telli gibi bir klan hayatta dağılmazdı ama yinede pusulayı tebrik ediyorum abiler iyi işti..

benimde vizem finalim vardı hatta köy alan adamlar belli benim opa koordineli katıldığım 11 arkadaşın 8 inin vize finali vardı bu 11 kişinin toplam aldığı köy sayısı 98 köy üstelik emin ol telli bizden 10 kat fazla online idi xklan ikramil tektabanca alayı oyundaydı kabul edin fena ezildiniz sizi önceden ezememizin nedeni iyi oyuncu olmanız değil klanca tek adama daldık o admda desteklendi haliyle bu sefer önce ufak hesaplara girdik sizin babalarınızın köyleri boşaldı sonra onlara girdik sonra 3. opu yaptık şimdi 4 yapıyoruz seni w16 davet ediyim gel bi bak haritaya emin ol tanıyamayacaksın barbarları bile topladık

şimdi diceksinki herkes bize düşman oldu ee orasınıda biraz kendinize sorun neden diye içinizde öle adamlar varki herkes nefret ediyor yani oraya buraya yatmayın tellide 4 bilemedin 5 adam geri 80 kişi tırttı bunu bizzat opu o iyi oynayanlara değil diğerlerine yapınca gördüm sınav nedeniyle mis arası saat vardı adam on du köy verdi telli bu işte :) öle atıp tutmayın sizin bu başlığın başında verdiğiniz isteatisğin 50 katı daha iyi bir istatistik var elimizde şimdi adamlarınız kaçacak delik arıyor

DeletedUser

Ziyaretçi
Yener abi sağolsun onun bütünleştiriciliği sayesinde toplandık müttefiklerimizde sağolsun savaşlara devam