Pusula-telli savaş raporlari

DeletedUser6369

Ziyaretçi
Avutmak mı :)
bizlerin karşısında bi pusula klanı var ve şuan istatistiklerde bi hayli geride. Gerçek ekip olmamasının da bi önemi yok ,kafaya oynayan bi klan ve isim olarak karşımızda pusula klanı var. Burada pusula isminin geçmesinin sebebi ve istatistiklerde geride olmalarının sebebi de gerçek ekip gittikten sonra klan ismini değiştirmeyen arkadaşlardadır :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Adsız.jpg

Avuntu dediğiniz klan kafaya oynayan bir klan rakip kim olursa olsun asla küçümsemem. Bu klan neredeyse bütün kafaya oynayan klanlarla müttefik yani dört koldan saldırıda almıyorlar deli gibide saldırıyorlar ben değil istatistikler konuşsun polemik yaratmak yerine daha faydalı işler yapabilirsin ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
he canlarım he :D pusula da kaç oyuncu var ana kadrodan sayın bakayım bana

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu madem biz kendimizi avutuyoruz siz bu dunyada yoksunuz w17 desiniz o zaman size ne oluyor gidin w17 forumuna yorum yapın suan pusulanın başında olanlar yazsın kuyruk acısı mı var ne var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu madem biz kendimizi avutuyoruz siz bu dunyada yoksunuz w17 desiniz o zaman size ne oluyor gidin w17 forumuna yorum yapın suan pusulanın başında olanlar yazsın kuyruk acısı mı var ne var :)

burası genel forum,kimse kimseye şurada yorum yap diyemez. sen buraya nasıl başlık açıp rapor paylaşıyorsan ben de istediğim yorumu yaparım.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bizim kuyruk acımız olmaz , olamaz öndemisiniz orada tebrik ederiz .. bitti gitti başarılarınız daimi olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
burası genel forum,kimse kimseye şurada yorum yap diyemez. sen buraya nasıl başlık açıp rapor paylaşıyorsan ben de istediğim yorumu yaparım.

Bu tarz yorumlar genelde boş arkadaşım 16-17 kavgası yapmanın yeri burası değil savaş nasıl gidiyorsa iyi yada kötü yorumunu yaparsın bitti gitti Crespoya teşekkür ederim gerekli cevabı o yazmış sizede 17 de başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
bizim kuyruk acımız olmaz , olamaz öndemisiniz orada tebrik ederiz .. bitti gitti başarılarınız daimi olsun

lafım suan pusulada bulunup buraya yorum yapan arkadaşlara değildir yanlış anlaşıldıysam düzeltim. benim lafım savaşla alakası olmayıp sacma sapan yorum yapanlaradır. saygı sevgğ çerçevesinde yorumumuzu yapıyoruz raporlarımızı paylasıyoruz.

DeletedUser8618

Ziyaretçi
once bı kıtaya hakım olucaksın sonra dunyaya hakımlıkten bashedeceksın .... yazık buyuk hayeller herzaman guzeldır ama acı gercek var ortada

DeletedUser2758

Ziyaretçi
once bı kıtaya hakım olucaksın sonra dunyaya hakımlıkten bashedeceksın .... yazık buyuk hayeller herzaman guzeldır ama acı gercek var ortada

senin klanının hakim olabildiği maximum mertebeye bizim bir tek oyuncumuz erişmiştir , gerçek budur

DeletedUser

Ziyaretçi
498 adlı eklentiyi görüntüle

Avuntu dediğiniz klan kafaya oynayan bir klan rakip kim olursa olsun asla küçümsemem. Bu klan neredeyse bütün kafaya oynayan klanlarla müttefik yani dört koldan saldırıda almıyorlar deli gibide saldırıyorlar ben değil istatistikler konuşsun polemik yaratmak yerine daha faydalı işler yapabilirsin ;)

bi istatistikte biz mi konuştursak telli diye bir klan kalmadı bu konu gereksiz yahu silin gitsin :)

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Selami orada biz de varız dağılacaklar tabi direnmeleri abes olurdu:)

DeletedUser2758

Ziyaretçi
vay vay vay demekki neymiş , fazla atıp tutmamak gerekiyormuş

ama geçerli mazaretleride vardır şimdi kesin