PUSULA Kesim Raporları.

• Konuyu başlatan DeletedUser24465
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
saol aykut :) bu ıyı oldu.burdakı raporlar kapak olur artık pusulanın kadrosunu cekemeyenlere.ılk kez pusula da oynayacagım ama cok dusman olması bıle benım ıcın bır zevk oynamak ıcın.

DeletedUser27451

Ziyaretçi
saol aykut :) bu ıyı oldu.burdakı raporlar kapak olur artık pusulanın kadrosunu cekemeyenlere.ılk kez pusula da oynayacagım ama cok dusman olması bıle benım ıcın bır zevk oynamak ıcın.

yorum yapmıycam yapmıcam diyorum zorla yazdırıyorsunuz.haddini aşan kendini bilmez yorumlar yapma.oyna oyunda görelim.milletin oyunuyla övünme kendin bişeyle becer becerebiliyorsan.Kendi klanınla övünebilirsin fakat diğer klanları aşağılıyamazsın!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
yorum yapmıycam yapmıcam diyorum zorla yazdırıyorsunuz.haddini aşan kendini bilmez yorumlar yapma.oyna oyunda görelim.milletin oyunuyla övünme kendin bişeyle becer becerebiliyorsan.Kendi klanınla övünebilirsin fakat diğer klanları aşağılıyamazsın!!!

bak bırısı düştü oltaya :) bırader ben klan ısmı oyuncu ısmı vermısmıyım? ıste busunuz.sen ve senın gıbıler avarelsınız.bu yuzden pusuladayım w13 te.sızın gıbı cekemeyenler ıcın.benımde katkım olcaktır elbet.katkım olursa ne mutlu bana.ustune alındın sen,demekkı yaran var senınde.

DeletedUser

Ziyaretçi
saol aykut :) kapak olur artık pusulanın kadrosunu cekemeyenlere.

kendini bu kefeye koydu arkadaş o yüzden yazdı kıskananlar çok çekemeyenler çok herkeze nasip olmaz bu kadro :) teşekkür ederiz emresfile ve lütfen polemik yaratmayalım sorun varsa özelden sadece raporlar konuşacak burda iyi günler.

DeletedUser27451

Ziyaretçi
ne biiliyim adursun w açıldığında beri paso konuşuyor adam, başka yaptığı bişey yok, icraat yok:)ağzı iyi çalışıo sadece :)nese kirletmiyim yerinizi oyunda görecem sizi :)

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Başarılar Pusula üyeleri ne kadar iğneleyici laf kullansa 2 kat fazlası Gölge den geliyor hangi tarafta suç var bu tartışmaya açık ama sadece rapor yayınlanır sürekli bizde şu var bu var denmezse başlığın ömrü daha uzun olur gibi geliyor banatt1

DeletedUser12293

Ziyaretçi

Ulvi çok iyi sen bu yazıyı unutma ama :)

DeletedUser12583

Ziyaretçi
PUSULAdan olmayanlara çok yükleniyor ♥

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşım muhabbet etmek isteyen niye özelden etmiyor? burası pusula klanları muhabbet yeri gibi mi gözüküyor anlamıyorumki !!! Raporları koyarız sonra yorumunuzu yaparsınız şimdiden herkeste bir laf yetiştirme telaşı anlamak zor insanları...

DeletedUser34195

Ziyaretçi
arkadaşım muhabbet etmek isteyen niye özelden etmiyor? burası pusula klanları muhabbet yeri gibi mi gözüküyor anlamıyorumki !!! Raporları koyarız sonra yorumunuzu yaparsınız şimdiden herkeste bir laf yetiştirme telaşı anlamak zor insanları...

Emin ol varya senın şu konuşmalarına hastayım görüldgü kadar delikanlıysan helal olsun sana..Ben yorum yapmamak için tutuyorum kendimi sadece tebrik edip geçmek istiyorum ama öyle iğne ipliginden geçirilecek laflar söyleniyorki mecbur arkadaşlarımız cevap verme zorunda kalıyorlar kullanılan cümlelere dikkat edilse emin olun kimse kimsenın başlıgına yorum yazmıyacaz anlık konu hakkında yorumunu yapıp geçecek...

DeletedUser

Ziyaretçi

bırader kemık mı attım ben sana?sana benım bı zararım olmus bı darbe almıssın benden bellı.benı tanımasan durduk yere benım cumlelerıme laf kalabalıgı yorumlarda bulunmazsıın.haddnı asan,kendını bılmez yorum dedıgın "cekemeyenlere kapak olur" cumlem mı?demekkı cekemıyorsun arkadas.cekemıyorsun kı kalkmıs yorum yapıyorsun.ben yonetımde degılım olmamda pusulada.ama ben bu klandayım havalıyım kımın ısıne gelıyorsa.

ozgur abı sen alınma gozunu seveyım bu lafını unutma demıssın :) sız nıye alınıyorsunuz?aman dıyım bak.

ben bu servere baslamayacaktım.benı bu servera ucan okuz kadır baslattı.w12 de de sıkılmaya baslamam tuz bıber ektı.w12 yı sılemem ama burda da devam edrım.ıkı duyada bırden zor oynanır ama denıycem.herkes pusulaya dusman herkes pusulaya gıder yapıor.herkes pusula soyle pusula adam degıl pusuladakıler korkak pusuladakıler soyle boyle dıyor.ama ben ınanıyorum kı burda bulundugumdan degıl kesınlıkle,burdakılere ulasamayanlar,bunu soyluyorlar.suan pusuladakıler bıreysel de klansal da ıyı.bana kım kelek attı ıse onların hepsı pusula dusmanı.ozaman bende o kelek atanların dusmanı olurum bu worldde.o yuzden
PUSULA.

DeletedUser33310

Ziyaretçi
Şu forumdaki raporlardan bir kaçini yayinlayalimda. Herkesin gözü gönlü açilsin :) Polemiğe gerek yok. :) Diğer arkadaşlar sizlerde yayinlayin raporlarinizi. Raporlar konuşsun. Laf geveliği yapmaya gerek yok. İnsan emek veriyor ve bir başari sağliyor. Birakta onun keyfini klaninla beraber yaşasin :)

DeletedUser27214

Ziyaretçi
boleyn sakin ol biraz ya rapor başlığı burası kimseye cevap yazma bence çünkü ilk yorumdan kapak olsun felan filan yazan sensin..
birde sürekli kendini açıklama gereği hissediyorsun neden ki ?
bu bir oyun unutma hangi klandaysan ordasındır kalanlar armut toplamıyor ya zaman gösterir herşeyi bence raporlar koyulmaya başlasın yavaş yavaş ve güzel bir başlık olsun..

DeletedUser

Ziyaretçi
boleyn sakin ol biraz ya rapor başlığı burası kimseye cevap yazma bence çünkü ilk yorumdan kapak olsun felan filan yazan sensin..
birde sürekli kendini açıklama gereği hissediyorsun neden ki ?
bu bir oyun unutma hangi klandaysan ordasındır kalanlar armut toplamıyor ya zaman gösterir herşeyi bence raporlar koyulmaya başlasın yavaş yavaş ve güzel bir başlık olsun..

acıklamam kendımı degıl,o acıklamalarımın hepsı hırsımdan.hırsımında sadece azı.neyse bu dakkadan sonra yprm yapmıyorum.rapor koyacagım.

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Tartışmaya gerek yok, iki adet rapor koyalım da raporlarla devam edelim. Çaylak yeni açıldığından henüz fazla bişey yok. Yakında çoğalırlar.

39l34.png