PUSULA & KAPAK Klanları

• Konuyu başlatan Deleted User - 5545206
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43130

Ziyaretçi
Kirli çamaşırlar ortaya çıktı.Devam edin böyle . :) Okudukça okuma aşkım depreşti:)
Çok mal haramsız. Çok laf yalansız çok köy botsuz multisiz olmaz. :)

Beni biraz anlasaydın

DeletedUser2729

Ziyaretçi
valla arkadaşlar ilk defa bugün girip baktım bu foruma.. bizim yazmamız gerekirken bizden başka herkes bir şeyler karalamış ..
kimi destan yazmış kimi hayat hikayesi .. bakıyorsun herkes oysa bir zamanlar dost. neyse o onu demiş, o bunu demiş,, bunlara girmeyeceğim..

Kapak klanları adına konuşuyorum.. artık yıllarımız geçti bu oyunda,, insanlar hep aynı , sıfatlar hep aynı değişmiyor..her klanda dostlarımız var elbet ,, ama mesele dostunla dostça savaşabilmektir.. o yüzden alan memnun, satan memnun..
w17 sürdüğü sürece bizlerde bu klanlarda olduğumuz sürece kapak ve pusula kardeş klan olarak kalacaktır..

as klanlarındada değer verdiğimiz kardeşlerimiz dostlarımız var.. mikail kardeşimin, cihan kardeşimin, kadir kardeşimin herbirinizin bizlerin gölnünde yeri var.. burada şartlar bunu gerektirdi böyle oldu ,, kimseyi suçlamak , kimseye laf atmamıza gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor.. bu saatten sonrada zaten birlik olduğumuz insanları yarı yolda bırakmak bize yakışmaz.. boşverin laf atışmalarını iyi olan kazansın başkada söylenecek söz yoktur.. hepinize iyi oyunlar dilerim ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Kirli çamaşırlar ortaya çıktı.Devam edin böyle . :) Okudukça okuma aşkım depreşti:)
Çok mal haramsız. Çok laf yalansız çok köy botsuz multisiz olmaz. :)

Beni biraz anlasaydın

bunu kimin için söylüyorsun sen ali abi? pusula için söylüyorsan yediğin kaba pisleme denir bu başka bir açıklaması yok, kimse burada polyannacılık oynamasın