PUSU VS STAR SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66489

Ziyaretçi
star iyi organize olursa alır gibi
istatistik varsa paylaşın da görelim kim ne yapıyor.

DeletedUser66585

Ziyaretçi
Buyrun :)

Eklentiler

• pusu.png
    pusu.png
    67 KB · Görüntüleme: 97

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
star vs pusu zorba aztek.Starıda zorlayan bu içlü ittifak sanırım.Zor bir savaş.Sonucu ise dünyanın tüm dengelerini değiştirecektir.Her iki tarafada başarılar.

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Star balonu patlıyor gibi sanki? İşin kötüsü o köyleri toplamak yıllar sürer orada yeni klanlar kurulur, onlarla savaşılır.. o zamana kadar Kuzeybatı'daki savaş biter, onlar da Pusu-Zorba-Aztek ittifakına savaş açabilir...Güzel bir world oluyor, emeği geçenlere teşekkürler.

DeletedUser60242

Ziyaretçi
STAR vs PUSU mu yoksa STAR vs PUSU-ZORBA-AzTeK mi?? :)

Star a karşı bir biz değil de tüm dünyanın vurmasını sağlayan başta @ZOOM olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Bütün dünyanın yönünü Star a çevirmeyi biz tek başımıza başaramazdık.

DeletedUser66709

Ziyaretçi
Şuraya Güncel durumu atalım.

Eklentiler

• EBA6291F-74D3-4678-B976-A67F6ADACFE9.png
    EBA6291F-74D3-4678-B976-A67F6ADACFE9.png
    42 KB · Görüntüleme: 79

Almahara

Baltacı
Şöyle bir durumda var verilen savaş sadece K45 VE K55 te geçiyor yani AZTEK-PUSU-ZORBA ittifakının en ağır bastığı kıtalarda PUSU-AZTEK VE ZORBA klanlarının o kıtalarda yüzlerce oyuncusunun olması ve def konumunda olduğundan dolayı köy almaları,köy desteklemeleri,mis arası atmaları çokta zor olmamalı diye düşünüyorum umarım sizlerde bir gün 5-10 saate değilde 80-100 saate mis atarsınız. Ancak güzel savaş oluyor ve gönlümce güzel de savunuyorsunuz saygılarımla :)

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Şöyle bir durumda var verilen savaş sadece K45 VE K55 te geçiyor yani AZTEK-PUSU-ZORBA ittifakının en ağır bastığı kıtalarda PUSU-AZTEK VE ZORBA klanlarının o kıtalarda yüzlerce oyuncusunun olması ve def konumunda olduğundan dolayı köy almaları,köy desteklemeleri,mis arası atmaları çokta zor olmamalı diye düşünüyorum umarım sizlerde bir gün 5-10 saate değilde 80-100 saate mis atarsınız. Ancak güzel savaş oluyor ve gönlümce güzel de savunuyorsunuz saygılarımla :)

Hocam K55 ve K45te dönüyor ama bunun sebebi sınırın bu kıtaların ucunda olması. Sanki K45 ve K55in ortasındaki köylerinizi kaptırmış gibi konuşuyorsunuz :) Bu 3 klanın aktif oyuncularının neredeyse hepsi sınıra taşınmış ancak ANT dağıldığında STARa düşen köyleri sadece STAR klanlarının yöneticileri topladığı için diğer arkadaşlar uzun mesafeden mislemek zorunda kalıyorlar :) Ben sınırda Pusu-Zorba-Aztek üçlüsüne bakıyorum sınırda birsürü oyuncuları var ama sizin hep 300k üzeri yönetici kadrosu var :) dolayısıyla bu sebepten yakarmak biraz mantıksız gibi.

DeletedUser65735

Ziyaretçi
İyi olan ve hak edenin kazanacağı bir savaş olmasını dilerim.. Pusu olarak klanıma ve müttefiklerimize olan güvenim sonsuz..Savaş sonunda kaybedenin kazananı tebrik edeceği bir savaş olması ümidiyle..

ByRevolution

Yasaklı
Pusu klanlarının bir parçası olarak iki tarafa da başarılar dilerim. Bol kami kesmeli, köy almalı bir savaş oluyor.

ByRevolution

Yasaklı
Güncel istatistik;

jy9zJJ.png