Psikopat Azrail vs aksach

• Konuyu başlatan DeletedUser43919
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43919

Ziyaretçi
Acemi desem değilsin (galiba) günlerdir ısrarla saldırmanın sebebini de çözebilmiş değilim. Şu berbat sura rağmen (aslına bakarsan sur bile yok) yenildin ve puanın benimkinin 2,5 katı utancından bir daha saldıramazsın (tahminen). neyse ben seni cesaretinden dolayı tebrik edeyim yine de sen bir savaşı kazanmama rağmen etmedin.

Öyle şehire -hesap şile alınmıştır- yazmakla da olmuyor maaesef sözünde durmayacağın sözleri neden yazıyorsun?

Oyuna18. dünya ile başlamış bir oyuncu olarak benim için gayet güzel bir zafer ama benim yaptığım birşey yok aslında tamamen karşı tarafın acemiliği.

Ayrıca bundan 7 saniye sonra gelen saldırıda arkadaşın bir misyoneri daha gitti.

Gönderildi: Haz 11, 2013 21:25:17Savunmacı kazandı

Şans faktörü (saldırgan açısından)

-5.0%
rabe.png
klee_grau.png
Moral: 100%

Saldırgan:Psikopat Azrail
Kaynak:B.A.C.I.M.S.I.N Y.A.B.A.N.I 1 (622|511) K56
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Miktar:00110009738000117011
Kayıplar:0011000238000117011

Savunmacı:aksach
Hedef:Aristo (628|515) K56
Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.

Casusluk

Gözlemlenen hammaddeler:11.409 4.105
Bina:Raporun sahibi tarafından gizlenmiştir.

Şahmerdanların verdiği zarar:Sur zarar gördü, 7 olan sur seviyesi 0. seviyeye düştü.
Not:Birimlerin casus tarafından görüldü

Öyle bir oyuncuyum ki daha raporun internet forumuna nasıl konduğunu bile tam bilmem umarım düzgün çıkar.

DeletedUser

Ziyaretçi
bu ne saçmalık ya, herkez kafasına göre forummu açacak :D, ne yapalım şimdi admaın ordusunu kestiysen,,

DeletedUser101

Ziyaretçi
neyse ki hesap bakıcıdaydı =) kaldı ki bizde iş yarım bırakılmaz =) klanının büyükleri bir zahmet sustursun seni ...

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
senin gibilerilerden doluydu buralar sile sile geliyoruz onlarda senin gibiydiler 2 gün sonra hesap el değiştirdi yazdılar bence biraz düşün bir çekirge kaç kere sıçrar die?

DeletedUser43919

Ziyaretçi
Ya arkadaşlar biraz tarafsız düşünün. Ne kadar garip oyuncularsınız. Adam bana kontrolsüz saldırıyor adamın askerlerini kesiyorum kedimi savunarak sonra siz buraya gelip bana laf yetiştiriyorsunuz. Adam belli ki gücünü kontrol etme kudretine sahip değil, değil yani. Ben şahsen bu arkadaş beni vurup köyümü alsa onu da buraya koyarım. Siz önce kendinizin, olaylara bakışınızı değiştirin sonra gelin. Yok bakıcıdaydı yok hesap sildeydi oydu buydu gak guk kem küm... Bırakın bu yeni oyncuları aşağı görme edebiyatını arkadaşınıza yardımcı olun.

Enteresan olan oradan biri gereksiz konu mu ne yazmış ben de sandim ki konuyu gidip sohbet bölümüne falan actım. Lakin ki öyle değil burası savaş forumu bu da bir savaş.

DeletedUser101

Ziyaretçi
ahahaha =D ben bu adamın bu worlde gömerim destek atacak her arkadaşıyla birlikte .. =D

DeletedUser18650

Ziyaretçi
Taksimde fazla bulundun herhalde bunlar hep biber gazının etkisi olmalı, sıkmayın dedim ama böyle boş konular açarlar sonra ah ah ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Taksimde fazla bulundun herhalde bunlar hep biber gazının etkisi olmalı, sıkmayın dedim ama böyle boş konular açarlar sonra ah ah ...

rakıyı temiz suyla değilde tanzikli suyla karıştırınca böyle kafa yapıyo demekki:))

kestiysen kestin foruma taşımanın ne anlamı var profilinede koysaydın bari :)

DeletedUser44659

Ziyaretçi
tamam da baslık açıp adamın saldırı raporunu buraya koymanın mantıgını hiç anlayamadım