Prorespawn

• Konuyu başlatan ProRespawnOnLy
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53170

Ziyaretçi
burak abi mesaj kutun dolmuş ya nickleri emailleri atıcaktık :)

DeletedUser36382

Ziyaretçi
Oo eski muttefikler de basliyorlarmis. Iyi iyi :)

DeletedUser51635

Ziyaretçi
yok kanka. w17 de devam. çakma bi vuslat kurulmus zaten gorursunuz fazla dayanmazlar :)

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Burak bırakmıyodum la bi dondurmacı cıktı bakamıyodum bide ban yedim :D:D tam hızımı alıyorum bişiler oluyo bende anlamıyorum :D:D

DeletedUser36382

Ziyaretçi
W14 ekibi burda ise, dunya sonuna kalacak klanlar belli oldu :p
Basarilar arkadaslar.

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar,bir süre tatilden sonra (bu oyun dışında geçen süreye ekibimiz arasında tatil olarak adlandırıyoruz :) hesaplanan durumlara uygun sayılabilicek zamanlamada gelen bu dünyada resmi olarak yer alacağız.

Birazdan ekipte bulunan arkadaşlara gerekli ayrıntılar telefonlardan sirküler olarak mesaj gelicektir.Konunun açılış amacı Respawn yada Prolar buradamı değilmi gibi soruların ilk yanıtıdır.

Diğeri ise,hata kaza numarası olmayan,değişen veya ulaşılamıyan arkadaşlara buradan iletişime geçmektir.Kalabalık bir ekip değiliz,ha direk üye alımı yok diyip 10 tane alt klanı kuran ekiplerden hiç değiliz,bölgede veya ileriki konumu,bilgisi,tecrübesi uygun arkadaşlar vakti gelince zorda olsa aramıza katılabilir.

Yarışmacı tüm arkadaşlara başarılar diler,her zamanki gibi sıralamada gözü olmayan ağır ve derinden ilerleyen bir ekip olarak yerimizi alıyoruz.Zevkli bir dünya olması dileğiyle diyelim.

Pro M@xi. / Burak

Daha başlarken Burak sonu görmüş :)