Propaganda vs konsey

K E S K İ N

Kılıç Ustası
bu yazıma cevabın bu mu , sadece kışkırtmaya çalışan kötü bir oyuncusun , noldu tavşancıklar diyordun havucunuz mu bitti diyordun çağırdın geldik foruma bu mu cevabın :)

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Ucuz polemiklerin zeminini oluşturan sensin burdan propaganda klanının arkasından atıp tutma , bana oyundan mesaj at derdin varsa , aradada oyuna asker basmaya gir yoksa barbar toplar gibi toplarsam seni zevk alamayacağım.

degge61

Acemi
Ucuz polemiklerin zeminini oluşturan sensin burdan propaganda klanının arkasından atıp tutma , bana oyundan mesaj at derdin varsa , aradada oyuna asker basmaya gir yoksa barbar toplar gibi toplarsam seni zevk alamayacağım.
Sende komik tavşan olsan gerek derdimi ucuz platformlarda(i) paylaşmıyorum

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Ula keskin köylerinin yarısından çoğu 3 mis üstüne tek mis oynarsın oynamazsın bilmem burda tartışmaya gerek yok biriniz Ahmet abinin attığı mis aralarını atmadı. Al işte benim köyleri daha ne burda klavye savaşı veriyorsun.

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Ula keskin köylerinin yarısından çoğu 3 mis üstüne tek mis oynarsın oynamazsın bilmem burda tartışmaya gerek yok biriniz Ahmet abinin attığı mis aralarını atmadı. Al işte benim köyleri daha ne burda klavye savaşı veriyorsun.
kankacım senlik durum yok ki durup dururken sığıntı diyor , tavşan diyor saçma sapan şeyler oyunun içinde kalamıyoruz hep bir tartışma çatışma senin kadar bende yoruldum.

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Hesap mı sildin? Hayırlısı olsun, aklımda bir sabah secret klanı kurup sağa sola saldırıp tehdit eden adam olarak kalacaksın haberin olsun = ) Gelecek dünyalarda görürsem aa bu o değil mi diyeceğim : )
Saldırı çıkmadık yav 2 destek atalım dedik klanın ismini yanlış koymuşuz o zamanlar bölgesel değildi klanlar. Hala dalga geçiyor Konsey yönetimindekiler :)

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Savaşımız hayırlı olsun arkadaşlar 2 tarafada bol şanslar propaganda üyelerine hala daha köy notlarım ve komut paylaşımlarım açıktır zaten hesap sil yapıcam hangi köylerde ne var onu da biliyor olmanız lazım. Ben buraya oyun oynamaya geldim yazıklar olsun diyorum. Bilmiyorum dedem ölümle burun buruna cebelleşiyor belki de tahammül noktam zayıftır birlikte oyuna girdiğim ekiple savaşma niyetinde değilim yolunuz açık olsun burdan da tüm dünyaya selamlar cidden iyi ortalık karıştırıyorsunuz.
üstat acil şifalar diliyorum