ProJect MayHem

• Konuyu başlatan DeletedUser49682
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49682

Ziyaretçi
Pek adetimiz olmasa da bizde tanıtalım kendimizi :)

Yine İhtiyar Heyeti'nin öncülüğünde bir dünyaya başladık.

Şuan ekibimizde bulunan oyuncuların bir çoğu daha önceki dünyalarda beraber oynadığımız arkadaşlardan oluşuyor. Bu dünyada da aramıza katılan yeni arkadaşlarımız var.

Oyun ideolojimiz hala aynı. Önce dostluk ve muhabbet. Sonrasında da elimizden geldiğince en iyi şekilde savaşmak.

Tüm ekiplere başarılar dileriz...

Kılçık

Baltacı
Bastonunu al da gel, 33 e en uygun slogan galiba wubtt2

Keyfimiz bol olsun, başarılar wubwub

DeletedUser49682

Ziyaretçi
Bastonunu al da gel, 33 e en uygun slogan galiba wubtt2

Keyfimiz bol olsun, başarılar wubwub

Burası MAYHEM. Her şeyden önce muhabbet ve dostluk için oyun oynarız. Kemik kadronun yaş ortalamasını hesaplayamıyoruz. Ellerinde baston gözlerinde gözlükle oyunu oynadıkları söylenen oyuncularımız var :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Aldığımız duyumlara göre bakıcılığı yanlış anlayıp torunlarına bakanlar varmış :p

DeletedUser56381

Ziyaretçi
Basarilar ustad.

..mayhem diye bir uyeniz vardi ismini unuttum fakat guzel anilarimiz vardi..
Uzun zamndir oynamiyo galiba...sizin klanla bizim klanin mazide iyi dostluklari var:)

DeletedUser49682

Ziyaretçi
Basarilar ustad.

..mayhem diye bir uyeniz vardi ismini unuttum fakat guzel anilarimiz vardi..
Uzun zamndir oynamiyo galiba...sizin klanla bizim klanin mazide iyi dostluklari var:)

en son w26 da oynadı yanlış hatırlamıyorsam. sonrasında biz de göremedik tekrar kendisini...

DeletedUser49682

Ziyaretçi
teşekkürler kendal.

Hala ban yemedin w33 olarak şaşkınız tt2

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Tantolovita , Charron , infected aura , Wargah , dentisforever gibi isimleri bir arada görebilsek keşke :)
Başarılar dilerim , W3 ten dolayı bi sempatim var bu klana :))

DeletedUser49682

Ziyaretçi
teşekkürler :)

eski bir çok oyuncu artık oynamıyor. eskileri bizde özlüyoruz arıyoruz. sadece bizim ekip için değil diğer ekipler içinde. ne varsa eskiler de var. dostlukta, muhabbette, efendi gibi mertçe savaşmakta...