Profil Resmi

DAĞISTANLI

Yasaklı
Bende üstün çalışmalar yaptığımı varsaymıyorum hobi olarak yaptığım işin sizlere de fayda sağlaması için uğraşıyorum.Hiç kimsenin gösterdiği emeğe "basit" kavramını yakıştırmamanız gerektiğini umarım bir gün öğrenebilirsiniz.

Böyle insanlar kendileri gibi herkesi dibe çekmeye çalışır. Eğer siz bu işi başkalarına karşılıksız olarak yapacak kadar sevdiyseniz başarılısınızdır. Bence bir işte başarılı olmanın kilit noktası da zaten o işe tutku duymak. O nedenle Forumda böyle tat kaçıranlar adına biz özür diliyoruz lütfen çalışmalarınıza devam edin.

Dağıstanlı savaşçılar ya da dövüşçüler ile ilgili bir profil fotoğraf yapılması mümkünse ben de rica edeyim müsait olduğunuzda dağıstanlı yazan.

Siyah

Acemi
Böyle insanlar kendileri gibi herkesi dibe çekmeye çalışır. Eğer siz bu işi başkalarına karşılıksız olarak yapacak kadar sevdiyseniz başarılısınızdır. Bence bir işte başarılı olmanın kilit noktası da zaten o işe tutku duymak. O nedenle Forumda böyle tat kaçıranlar adına biz özür diliyoruz lütfen çalışmalarınıza devam edin.

Dağıstanlı savaşçılar ya da dövüşçüler ile ilgili bir profil fotoğraf yapılması mümkünse ben de rica edeyim müsait olduğunuzda dağıstanlı yazan.
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.En kısa zamanda sizin içinde bir çalışma yapacağım.

Oguz389

Okçu
Albert Camus'nün fotoğrafıyla birlikte, nickimin yazmasını ve ek olarak, "Umut, koşup giderken bir sokağın köşesinde, daha kurşun havadayken vurulup ölmekti." bu cümlenin yazmasını istiyorum, yapabilirsen güzel olur, eline sağlık şimdiden :D

Siyah

Acemi
Boşver hocam sen güzel bir iş yapıyorsun. Bende nickimle bir profil resmi rica ediyorum :)
Siyah-ve-K-rm-z-E-Spor-ll-strasyon-Oyun-Oyun-Logosu-1.png

Görsel üzerine yazı yazarak yapılmadığını belirtmek isterim.Görsel içerisinde 4 farklı resmin ögeleri mevcut yazı stillerin de fazla seçeneğim olmadığı için bu stili kullandım.

Siyah

Acemi
Albert Camus'nün fotoğrafıyla birlikte, nickimin yazmasını ve ek olarak, "Umut, koşup giderken bir sokağın köşesinde, daha kurşun havadayken vurulup ölmekti." bu cümlenin yazmasını istiyorum, yapabilirsen güzel olur, eline sağlık şimdiden :D
Siyah ve Kırmızı E-Spor İllüstrasyon Oyun Oyun Logosu (2).png

Daha yaratıcı şeyler denedim ama pek beceremedim dostum şimdilik yapabildiğim umarım beğenirsin.

ZAUN

Acemi
ZAUN bana da birşeyşer ayarlayabilir misin üstad , sade siyah karışık bişeyler teşekkürler şimdiden