Profil Resmi

Siyah

Acemi
Ef7uV6.png

Profil resmi İsteyen arkadaşlara profil resmi yapılır.
  • Resmin üzerinde yazmasını istediğiniz isim,cümle vb.:
  • Kullanılmasını istediğiniz bir fotoğraf veya ünlü bir kişi var ise ismi:
  • Olmasını istediğiniz herhangi farklı bir unsur var ise onuda bana belirtebilirsiniz.
Tasarım işleri ile hobi olarak ilgilendiğim için kendimi yetiştirmek adına çalışmalar yapmak istiyorum bu nedenle isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım.
Herkese iyi oyunlar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Bir yandan öğrenme çabası içerisinde iken bir şeyler üretmeye de çalışmanız güzel bir şey. Umarım çabuk sıkılıp bıraktığınız bir durum olmaz. :) Kolay gelsin.

malayfbilaykua

Yasaklı
malayfbilayk

özgürlüğünüze bırakıyorum yazıda yazabilirsiniz yaratıcılığınıza kalmış:) elinize sağlık

Tibelda

Emekli Görevli
Rica ederim. Bulduğun font resimler fena değil ama yazı stili&font ile kenarlık-gölgelendirme üzerine biraz uğraşırsan daha güzel şeyler ortaya çıkabilir. Hangi program/ları kullanıyorsun bilmiyorum ama bu tarz şeylerin üstüne gidebilirsin. Belki bu konuda ki yetenekleri ile favori forumcumuz sana yardımcı olmak ister bir etiketleyelim. :) @leningrad

Siyah

Acemi
Rica ederim. Bulduğun font resimler fena değil ama yazı stili&font ile kenarlık-gölgelendirme üzerine biraz uğraşırsan daha güzel şeyler ortaya çıkabilir. Hangi program/ları kullanıyorsun bilmiyorum ama bu tarz şeylerin üstüne gidebilirsin. Belki bu konuda ki yetenekleri ile favori forumcumuz sana yardımcı olmak ister bir etiketleyelim. :) @leningrad
Zamanla uğraşa uğraşa programları kavrayarak ilerleyip birde tasarım içinde ki uyun meselesini kavrayabilirsem daha iyiye gideceğini düşünüyorum.Çünkü çok yeni başladım bu hobiye Mybb forum altyapısı üzerinde çok fazla tema işi ile uğraşmıştım vakti zamanında.:)

ZuzuX

Kılıç Ustası
Reis bana da bir şey yapsana meteor mavisi veya asker yeşili renklerinde, yazacağın yazıya uygun bir şey de bulabilirsin mutlu olurum

Yazı olarak imzamda yazan

Kartallar yalnız uçar, biz martıyız

yazabilirsin eğer yakışacağını düşünürsen
Koyu yeşil ve tonları olarak
1648950779141.png

Bir de meteor mavisi tonları olarak aşağıdaki mavinin benzerini bulabilirsen hoş bir şey çıkabilir diye düşündüm

1648950792144.png

Sadece bir rengi de kullanabilirsin keyfin nasıl isterse nasıl yakışacağını düşünürsen

whisper*

Baltacı
yaptıklarını beğendim ben de whisper* özelinde sıramı alayım buralar sonradan değerlenir yoksa