PREMIUM

• Konuyu başlatan DeletedUser47725
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Bune Arkadaş Herkesler Klan Kuruyor...
Tüm Oyunculara/Klanlara Basarilar Dileyerekten,
Bende Premium Klanini Kuracam Pre Kasmak isteyenler KAYI nın Yerine buyurabilir,

"REKLAMIMIZ ve KURALLARIMIZ"
Yıllardır Rahat Pre kasamıyormusunuz, Hep Dış Saldırılara Mahkummu Kaldınız Ham kacirmaktan Gınamı Geldi O zaman KAYI nın yeri tam sizlere göre,
Işınlanmak sizden, Guvenli Bolge bizden.
Kurallara Uymak sizden, Rahat pre kasma Olanağı bizden...

PREMIUM klan Ozellikleri şu sekildedir;
-Onceden Kararlastirmis Oldugumuz 2 klan bolgesinde yerlesilecek.
-Pre Kasmak isteyen Her Oyuncu Bunyemizde Yer edinebilecek.
-Rahat Rahat Pre kasacak.
-Kıta Durumuna Göre 1-1.5 AY sonunda Pre kasımı Durdurulacak.
-2. Koy Alimi kesinlikle YASAKTIR
-3000/4000 Koy puanini gecerek 1 hafta Koy kasip Klana Teslim Edilecektir.

*İş Bu Soźlesmede Kasilan Tum koyler Guvenlik Saglanmasi ve Gerekli Kurallarin Uyulması Durumunda Bolgede Devam edecek olan klan/klanlara Zararsız ve Kayipsiz bir sekilde teslim edilecektir.
Not: Bu Koşullar Dahilinde Ceza ve Ban yemek serbesttir :p

Eeeee Varmı Katılmak isteyen :D

**Başlığın Amacı tamamen Makara, Muhabbet ve Klan Tanıtımıdır Boş Yapanlar itina ile ezilecektir ;)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Ben lust aşiretin lideri adım khaos var.
Var mı belirledigin bir bölge..
Lust istihbarat bilgileri emrine verilsin
Olmadı lust gizli tarikat istediğin klandaki yönetici arkadaşlar yardımı olsun. En kötü bizim lust anti spy birimi yardımcı olsun las her zaman işe yarar.

Lust milleti üye olan her oyuncu lust güzellikleri faydalanabilir.

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Olmadı lust gizli tarikat istediğin klandaki yönetici arkadaşlar yardımı olsun. En kötü bizim lust anti spy birimi yardımcı olsun las her zaman işe yarar.

@yakupkarasu <=== ADAM / KRAL / REIS

Sec begen Al Erhan :D

UNCHARTED

Dük

Şu aşiretten biraz bahsedebilir misiniz ne zaman kuruldu ne zamandır faaliyette icraatlarınız nelerdir :D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Şu aşiretten biraz bahsedebilir misiniz ne zaman kuruldu ne zamandır faaliyette icraatlarınız nelerdir :D
bunlar cok gizli bilgiler ..sana üye kaydı yapalım .. üye kaydı yapılmayanlar bu bilgileri bilmesi durumunda klanlar.org terk ediyor ..

lust aşireti her dünyada başarı istemeyen ,belirli klanların menfaatlerine uygun hareket eden haşhaşi benzeri örgütleri icinde barındıran geniş caplı bir ailedir ..

Deleted User - 5317999

Ziyaretçi
bunlar cok gizli bilgiler ..sana üye kaydı yapalım .. üye kaydı yapılmayanlar bu bilgileri bilmesi durumunda klanlar.org terk ediyor ..

lust aşireti her dünyada başarı istemeyen ,belirli klanların menfaatlerine uygun hareket eden haşhaşi benzeri örgütleri icinde barındıran geniş caplı bir ailedir ..

Yol + sigorta isterim. Bi de sınırsız çay

DeletedUser45953

Ziyaretçi
üye kaydı isteyenler lütfen başvurular yapınız..

UNCHARTED

Dük

Bi büyüğe danışıyor musunuz peki buluşup ona göre geleyim :D

*Chappie*

Mızrakçı

Reklamımı yapmaya çalışıp göz boyamaya çalışırıyorumdur. :) Lust milleti üye olan her oyuncu lust güzellikleri faydalanabilir.