Premium Takas Sisteminde Yaptığımız Yenilik Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bu tarz önlemlerden önce pre fiyatlarına bi dönüp bakın %100 zamlanmış fiyatlardan sonra benim şahsi görüşüm herkes multisiyle girer multileri ile ayrı ayrı presini kasar sonraki dünyada yine o multiler ile oyununu oynar.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Nereye yazsam biri laf söylüyor olay oluyor

Not : Deneme

DeletedUser66676

Ziyaretçi
multi ve bot kullanımınında da bu gayretli özverili çalışmalarınızı bekliyorum.

en doğrusunu yapmışsınız bu sistemi getirerek

ücretleri de indirim yapmanız lazım demem gerekiyordu aslında ama dolar inmedikçe inmeyeceği belli.

Herkes kendi çıkarınca haklı ama oyun pre ile daha hızlandı
şimdi yavaşlayacaktır biraz
ama zaman herkes için önemli önceki zamanlara göre .

elinize sağlık ama multi bot haksız pre alımına karşı gelmeden bunu yapmanız bence doğru değil

rascal125

Ağır Atlı
bence insanlar gerekli tepkiyi verir ise bu alınan yeni karardan geri dönüleceğini düşünüyorum...

YILAN SERDAR

Mızrakçı
Eskiden 1500 PP yi 70 Tl ye alıyorduk şimdi 1500 PP 134 TL olmuş insaf ya şurada küçük bir eğlencemiz var onuda bırakalım diye uğraşıyorsunuz. Her şeyi parası çok olan iyi yerlere gelerek oynasın o zaman her şey para olsun burada da tamamen kurtulalım mesela buraya post atmakta para ile olsun gerçi 1 yıla yapabilirsiniz. Bu oyunun yapımcılarısınız ama oyunun mantığını siz de anlamamışsınız bu fiyatlarda indirim yapmadan en az ( eski haline çekmeden ) bir iş olmaz sadece bizden küfür yersiniz.

Öğrenci adamız çalış para kazan diyenler var zaten hayat şartlarında bir şeyler yapmak zorundayız ama bu oyun için çalışıp o kadar para verecek göz yok bizde. uygun bir şey olursa bir küçük eğlencemiz var ona da o kadar para ayırırız sorun değil deriz ama bu akıl almaz bir durum.

DeletedUser59352

Ziyaretçi
Pre fiyatlarını düzenlerseniz herkes daha fazla pre alabilir ve her oyuncu biraz daha rahat oynayabilir!

Pre fiyatla bekleyeceğim mecbur yoksa bu şartlarda oynamak mümkün değil

DeletedUser38512

Ziyaretçi
zamanında 1500 premiumu öğrenciyken alabiliyordum şimdi memurum alamıyorum. o zaman 25 tl idi. teşekkürler klanlar.