Premium Takas Sisteminde Yaptığımız Yenilik Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yaptığımız sistem değişikliğinin içeriğini BURADAN okuduktan sonra görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımınız​

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yüksek pre fiyatları ve şimdide bu herkes presiz oynamayı öğrense iyi olur :D cüzzi pre karşılıngında presiz oyun nasıl oynanır öğretebilirim sjsjs .d

DeletedUser63388

Ziyaretçi
Yaptığımız sistem değişikliğinin içeriğini BURADAN okuduktan sonra görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımınız​

Sayın storm pre fiyatları bu şekilde mi devam edece daha önce itiraz etmiştik bilgilendirme yapılmadı herhalde?

Tribalwars'ta 104. dünya bu özellikle açılmıştı 105. dünya yine eski sisteme dönmüştü. Oyuncular için hayırlısı neyse o olsun.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Pre fiyatlarına ek bu değişimin etkisi ne olacak merak ediyorum.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Bunu düşündünüz de preyi kasan bot hesaplarının hediye premium veya çiftlik asistanı vb. ürün hediye edeceğini düşünmediniz mi ?

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Yapmanız gereken tek şey biraz premium fiyatlarını uygunlaştırmak. Hem oyunda daha çok oyuncu premium alacaktır. Fiyatı düşürünce zarar edeceğiniz düşünüyorsunuz ama bence hiç de öyle değil. Kazancı bölüştüreceksiniz hepsi bu.. Herneyse siz bildiğiniz yoldan devam edin ne diyelim.

DeletedUser68395

Ziyaretçi
premium fiyatlarını makul seviyelere düşürmediğiniz müddetçe insanlar bu özelliğin varlığından faydalanır tabi... 1 aylık premium 27 lira şaka gibi, bir de bir bu kadar da hesap yöneticisi var, ayda 54 lira normal bir para değil bunu düzeltmeniz gerek.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
premium fiyatlarını makul seviyelere düşürmediğiniz müddetçe insanlar bu özelliğin varlığından faydalanır tabi... 1 aylık premium 27 lira şaka gibi, bir de bir bu kadar da hesap yöneticisi var, ayda 54 lira normal bir para değil bunu düzeltmeniz gerek.
"Aylık internetin faturasına o kadar ödemiyoruz" oyuna ödemek hiç mantıklı değil.. Makul fiyat olmadığı sürece bu sistemler zorlanacaktır..

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Ben anlamadım biri bilale anlatır gibi anlatsın ne değişmiş

rascal125

Ağır Atlı
Tribalwars'ta 104. dünya bu özellikle açılmıştı 105. dünya yine eski sisteme dönmüştü. Oyuncular için hayırlısı neyse o olsun.

Tribalwars 105 devam edeceğim oyun hayatıma belli oldu:D

Biz de bir kaç arkadaşla oralardayız ama kasmıyoruz pre için girdik w106 paslaşalım:p

O değil yabancı buradan daha iyi pre kasılıyor zaten 105 de sadece temizleme ile 6k üzeri kastım

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şimdi ben şeyi anlamadım...

Yeni dünya da pre kasılabilecek ama başka hesaba aktarılamayacak değil mi ? (Pre kasılamayacak sanmıştım.)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Flood için üzgünüm mevzuyu şimdi anladım... Gerçekten doğru bir karar özellikle multi hesaplar ile yapılan pre pushing inin önüne geçilir. 1 oyuncu abartısızı 10-20 hesaplara varacak bir etkinlik ile 3-4 dünya pre kasıp girdiği dünya da yakalanması zor bir pre gücü ile başlıyordu. Bu karardan dolayı innogames ı ve klanlar ekibini kutlarım.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Flood için üzgünüm mevzuyu şimdi anladım... Gerçekten doğru bir karar özellikle multi hesaplar ile yapılan pre pushing inin önüne geçilir. 1 oyuncu abartısızı 10-20 hesaplara varacak bir etkinlik ile 3-4 dünya pre kasıp girdiği dünya da yakalanması zor bir pre gücü ile başlıyordu. Bu karardan dolayı innogames ı ve klanlar ekibini kutlarım.

Parası olan yine basacak yine hızlı gidecek nasıl kafa var bunda çözemedim gitti ne kullanıyorsun sen

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Parası olan yine basacak yine hızlı gidecek nasıl kafa var bunda çözemedim gitti ne kullanıyorsun sen

Birisi maddi güç, birisi emek hırsızlığı. İkisi arasında ki farkı anlayamıyorsan bu benim sorunum değil senin anlama sorunundur.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Birisi maddi güç, birisi emek hırsızlığı. İkisi arasında ki farkı anlayamıyorsan bu benim sorunum değil senin anlama sorunundur.

Maddi güç var
emek hırsızlığı yok
? o pre kasılması madem kolay maddi gücü olanlar da kassın vermesin
şimdi
maddi güç var
emek hırslızlığı yok hani nerede adalet eşitlik madem o yok oda olmasın :)
Senin gibi boş insanla çok muhattap oldum yeter sana bu kadar.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Maddi güç var
emek hırsızlığı yok
? o pre kasılması madem kolay maddi gücü olanlar da kassın vermesin
şimdi
maddi güç var
emek hırslızlığı yok hani nerede adalet eşitlik madem o yok oda olmasın :)
Senin gibi boş insanla çok muhattap oldum yeter sana bu kadar.

Olum adam çalışıyo kazanıyo harcıyo.Git sende çalış kazan harca