Premium Satın Alımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

1diablo

Acemi
Merhaba arkadaşlar, W3'den beri bu oyunu oynayan birisi olarak tekrardan aklıma gelmesiyle başlama isteği duydum. Oyuna ilk başladığımda orta okula giden bir çocuk iken şimdi 30'lu yaşlarda yolu yarılayan bir kişi olarak dönmek istedim. W3-W-12 arasında soluksuz oynamışlığım var, özellikle W10 dünyası benim için bambaşka bir anı :)

Soruma gelecek olursam,
Son dünya ile başladım tekrardan ve fazlasıyla değişiklik olmuş. Özellikle oyun pay2win tarafına doğu gitmiş gibi. Premium fiyatlarını da inceledim ve ateş pahası paket fiyatları var.

Araştırayım dedim de sadece sanırım oyunun içinden kredi kartı ile ödeme yapılıyor. Başka yöntemler varsa bilgi alabilir miyim modlardan yada tecrübeli arkadaşardan.

Herkese keyifli oyunlar :)

DeletedUser69224

Ziyaretçi
Banka kartı ilede ödeme kabulediliyor.Fiyatların tl bazında yüksek oldugu dogrudur ya paraya kıyıp alacaksınız hemen preyi yada bir süre beklediginizde oyun size aynı fiyata daha fazla pre alabileceginiz 24saatlilk bir özel teklifle geliyor.Genelde etkinlik geldigi vakit gelme ihtimali yüksektir lakin zamanlama olarak beli bir sınırı yada uzunluk bilgisi bulunmamaktadır :) Risk yönetimi size kalmış durumda yani :D

1diablo

Acemi
Almak daha mantıklı , TL bazında oyun fiyatları her alanda pahalı maalesef, xbox, ps4 vs. . Ülkede oyun oynamak da lüks oldu :)

Bu arada ben bir sitede gördüm premium satışı yapıldığını. Sorduğumda da yetkili satıcı olduklarını ilettiler. Fiyatlar da oyun içinden daha uyguna. Ufak paket alıp denemek gerekiyor.

burası hakkında bilgisi olan var mı ? Modlar vs bilgi verirse de mutlu olurum.
Premium Link

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Almak daha mantıklı , TL bazında oyun fiyatları her alanda pahalı maalesef, xbox, ps4 vs. . Ülkede oyun oynamak da lüks oldu :)

Bu arada ben bir sitede gördüm premium satışı yapıldığını. Sorduğumda da yetkili satıcı olduklarını ilettiler. Fiyatlar da oyun içinden daha uyguna. Ufak paket alıp denemek gerekiyor.

burası hakkında bilgisi olan var mı ? Modlar vs bilgi verirse de mutlu olurum.
Premium Link
Yetkili e-pin satışı MTC tarafından yapılmaktadır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.